Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mire utal, Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mire utal, Ha a barátom kb majdnem minden héten/második rákeres az exere facebookon?

Figyelt kérdés
Ott ülök a gépnél mellette és látom,hogy rákeresett.Vagy ha bejelentkeze marad és én szeretnék valamit keresni néha akkor is láttam az előzményekben.Mi már elég régóta vagyunk együtt,de ez a lány volt neki az első még gimi elején.Azota már csúnyán összevesztek,barát törölte is,de minek kell ilyen rendszeresen nézegetni az adatlapját? Én is nyilván rákeresek emberekre..de nem ilyen gyakran.

2017. máj. 29. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17%

Akkor nekem a szemem is kiválynád, mert barátok maradtunk és 2-3 naponta beszèlgetünk. A becenevek is maradtak, ìgy gondolom még le is vernél sodrófával. :D

30/f

2017. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó...lehet :D

2017. máj. 29. 12:08
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
én is rákeresek néha a volt férjemre (lehet, hogy 2 hetente, nem tudom), mert jól esik látni, hogy mennyire nem tart sehol sem az életben, holott ő csalt meg:)
2017. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én csak ha magamból indulok ki azt tudom mondani hogy valamilyen szinten talán nem lépett túl rajta, vagy megtartotta a szívében azért mert az első volt, mégha össze is vesztek. Én lány vagyok és én is az első szerelmemmel vagyok így, engem is megbántott mikor szakítottunk, csak kihasznált konkrétan. Már 4 év eltelt, fészen beállítottam hogy ne lássam mit oszt meg, de ennek ellenére hetente minimum 1x rámegyek az adatlapjára. Nehéz megmagyarázni miért, mert már nem jönnék vele össze az biztos és azóta volt kapcsolatom is. De érdekel mi van vele, hogy alakul az élete. Néha rosszul érzem magam mikor egy lánnyal tesz fel képet meg látom új kapcsolata van. De ennek ellenére tényleg nem akarok tőle már semmit, de mivel az első volt, nem tudom teljesen elengedni. Ha nem lenne fész biztos nem keresném a társaságát, akkor semmit nem tudnék róla, de így hogy van rá lehetőség nem tudom megállni hogy ne csekkoljam le. Talán a barátod is így van vele, de ettől még simán szerethet téged, én is voltam már azóta másba szerelmes.
2017. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!