Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tulajdonságai vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságai vannak a párodnak amit nem szeretsz benne?

Figyelt kérdés
Hogy szoktátok orvosolni ezt a problémát? (Azon kívül, hogy megbeszélitek, mert sokszor ez nem használ) Korotokat és a nemeteket is írjátok le, a párotok korát is. Köszi!
2017. máj. 30. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem szeretem benne leginkább, hogy nem létezik.
2017. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk szerencsére a megbeszélés szokott segíteni, bár van, amikor újra figyelmeztetnem kell.


Jó, ez most elég random lesz, de párom vhogy nem akarja megérteni, hogy a mellbimbóm nem olyan mértékben erogén zóna, hogyha random elkezdi nyomogatni, csavargatni és nyalogatni, az nekem jó, hanem érzékeny és fáj is... hogy előtte máshogy érdemes felizgatnia (és tud más erogén zónáimról, amik jobban hatnak, pl. nyakam)... bár akkor mindig eszébe jut, amikor felkiáltok vagy elhúzódom :D.


Ill. a másik, ami azért eléggé javult, az volt, hogy megígért nekem dolgokat, amikről elfeledkezett, aztán még engem kért számon (ez főleg akkor volt, amikor én még tanultam és ő már dolgozott, és megmondtam, hogy nem biztos, hogy lesz annyi pénzem, hogy egy nyaraláson tudjam fizetni a részem, erre megígérte, hogy ő majd fizeti... aztán 3 hónap múlva meg mondja, hogy adjak neki oda 30e Ft-ot az utazásra).

2017. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami kalandvágyó, inkább otthon ülős típus, de tudunk kompromisszumot kötni, ami mindkettőnknek jó és nagyon szeretem benne, hogy a kedvemért kimozdul a komfortzónájából.
2017. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan makacs. Ezen nem fog segíteni semmilyen beszélgetés, mivel ez jellemvonás.

Elfogadtam így, és ezzel együtt szeretem. Ha nem így lenne, nem lennék vele együtt.

2017. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rendetlen de ez meg nem olyan h ezt nem szeretem benne :-)
2017. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A problémák halogatja, ahelyett, hogy megbeszélné, illetve magába folytja. Ezt megbeszéltük már és próbál javítani rajta.


A másik, hogy a szülei példáját veszi alapul, akik negatívan gondolkoznom mindenről, teljesen lehúzzák amgukat és így nem is érnek el semmit. A mi családunk pont az ellenkezőjeként gondolkozik, azaz úgy, hogy amit akarunk, azt el is érjük. Szóval erre próbálom ösztönözni, mert sokszor depresszióba esett már a tanulmányai alatt, hogy nem lesz munkája stb, amin szerintem teljesen felesleges addig aggódni, míg oda nem ér, mert jobb nem lesz

2017. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan kiakar sajátitani. Ha véletlen szóba áll velem egy pasas, legyen az haver (akkor is ha házas ésbgyereke van!!!) vagy bolti eladó

Elég bunkó ha ideges.


Általában átbeszéljük-

Amikor bunkó akkor nem állok szóba vele mig le nem nyugszik.

2017. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lustaság, lassúság.


Azzal még elvagyok, hogy ráérősebb, mert idegesít ugyan, de próbálom tudatosan lassítani magam hozzá. De sok (házi) munkát helyette csinálok, gyakorlatilag mindent, és nem érti, mi ezzel a bajom.

Beszéltem már erről vele, de nem sokat használt.

2017. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Makacs, akaratos, hirtelen haragu, ha berug akkor meg bunko. :D

Viszont a rengeteg jo tulajdonsaga miatt ezek eltorpulnek. Szoval inkabb csak elfogadtam(megvaltoztatni nem tudom es nem is akarom), van amikor 10 mp-ig elszamolok, ha mar nagyon nem birom...

2017. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A "ha nem beszélünk róla nincs probléma" tulajdonságát.
2017. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!