Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tulajdonságai vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságai vannak a párodnak amit nem szeretsz benne?

Figyelt kérdés
Hogy szoktátok orvosolni ezt a problémát? (Azon kívül, hogy megbeszélitek, mert sokszor ez nem használ) Korotokat és a nemeteket is írjátok le, a párotok korát is. Köszi!
2017. máj. 30. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy húsz éve mással él.
2017. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt,hogy kb egy nap 40x elmondja hogy ne hisztizzek. Közben meg csak teljesen normális hangnemben közlök valamit,de ha neki nem egyezik vele a véleménye,akkor az egyből hiszti.
2017. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

U.a., mint a 12-es válaszolónak. Unalmas már egy idő után, ha az ember meg akarja beszélni a problémát, -mert ha nem beszélünk róla attól még létezik- és csak azt kapja a másiktól, hogy már megint valami bajod van, már megint hisztizel. Ja, bocs ha nem igazán szeretem, ha megígérnek valamit és nem tartják be, vagy ha hazudnak, vagy ha háttérbe helyeznek más random emberekkel szemben. És hiába beszélném én meg, csak a veszekedés lesz belőle.

Ezen kívül még rengeteg dolgot fel tudnék sorolni: pasi létére hisztis (ő tényleg hisztizik), lusta, nemtörődöm, nem őszinte, eszemjátszós, beképzelt, stb.

Már nem hiszem, hogy összeillünk és hogy együtt kéne maradnunk.

2017. máj. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy néha olyan, mint egy nagy gyerek, és olyasmiken bevágja a durcát, hogy csak pislogok, mint hal a vízben.


Jó, az exe kb. lesz.arta, meg bunkózott vele csomószor, és ha picit ingerültebben szólok hozzá - mert valamit ezredszerre sem ért meg -, akkor azt hiszi, én sem szeretem.

Ebből szokott leginkább konfliktus lenni, de 5-10 perc múlva megbeszéljük, mert nem szeretünk haragban lenni, és ilyen csip-csup dolgok miatt nem is érdemes.


Emellett persze nekem is vannak hibáim, de mindent-mindent megbeszélünk, szinte azonnal, mert fontosnak tartjuk, hogy ne morcosan-haragban feküdjünk le.


28n (ő 34ffi)

2017. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!