Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eggyütt alvás nekem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt alvás nekem mindig virrasztás, hónapok után is. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egyedül alváskor is felébredek 3-4 óránként,legkisebb hang/fény/zaj is felkelt. Hát akkor ha valakivel eggyütt alszom? Még ha a barátnőmmel alszunk egy szobában, vagy a barátommal alszom egy ágyban: Óránként(!) töbszőrr is felkelek a legkisebb moccanásra/hangra. Hiába a füldugó, citromfű tea, hiába minden: Nem bújik hozzam a barátom, elhúzódok az ágy másik felére, akkor is.. Ráadásul ez az egy takaró séma😖. Minden kapcoslatomban ez bajt okoz. Hónapok után is virrasztok sokszor egész éjjel, reggel szédülve, szarul megyek el. Én vagyok a rossz mert hétköznap otthon, saját szobában aludnék, hogy ne legyek napközben az össze esés határán, szédüléssel megspékelve. Hétvégén hagyjan, de akkor is en vagyok a sz*r ha kisshijan együltő helyemben elalszom mikor tvzunk stb.

Mit lehrtntenni? Füldugo csak vajmi keveset segit, citrom fu/macska gyökér teak nem használnak, feher zaj se.. Gyerekkorom ota ilyen "kényes"vagyok az alvásra. Persze hogy en vagyok a genya boszorkány :'(


2017. máj. 31. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk használjatok 2 takarót, este igyál meg egy meleg kakaót,és vegyél be lefekvés előtt egy órával 2 szem valeriana-t...


Egy próbát megér.


Amúgy én is felkelek minden zajra, fényre, de ez tényleg necces ami nálad van.. Mondjuk ha egyedül alszol is fennállnak ezek, szóval a fentieket próbáld még ki.

2017. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aludjatok külön szobában. Ha szeret megérti. Ismerek olyan házaspárt, akik mindig külön szobában aludtak. És élnek nemi életet, nem rég született kisbabájuk is.
2017. jún. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj ki melatonin készítményt, vagy triptofan készítményt. Egyik se mgyógyszer, előbbit gyógyszertárban utóbbit étrendkiegészítőket árusító boltban tudod megvenni. Nekem a triptofán használ, ha fel is ébredek éjjel vissza tudok aludni. Igaz én egyedül alszok.
2017. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!