Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
sziasztok.20éves vagyok, a barátom 22...augusztusban megy ki németországba és én azt hittem azért hogy lakásra gyüjtsünk meg a kis "jövőnkre" .ma felhoztam neki ezt,hogy na akkor lakásra gyűjt stb elkezdi nem azért,hanem h jól jön a pénz...szerintetek mit csináljak?teljesen kiborultam és elsirtam magam..én azt akarom pár évig kintlegyen és lehet énis kimennék.de nem azért h elszórjam a pénzt hanem egy lakásra kigyüjtsünk :(
2017. máj. 31. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
nem szeretnék életem végéig az anyósoméknál lakni ..
2017. máj. 31. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyreszt a pasid szuleinel laksz, nem anyosodekkal, masreszt pedig amit irtal, az nem zarja ki egymast. Azert megy ki dolgozni, mert jol jon a penz. Ez egy altalanos igazsag, ami nem egyenlo jelentesu azzal, hogy "eltapsolom a penzt". Kommunikalni kell, akar fel, egy eves tervet csinalni, es keresi kozos nezopontokat. Nem pedig sirdogalni.
2017. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy TE is gyűjtesz majd a közös cél érdekében, vagy csak elvárod?
2017. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem lakom ott,csak suli után lehet odaköltözöm mert várnak.És énis kifogok menni vele,igen énis teszek bele pénzt mert a szüleim és énis is fizetik a fundamentát.
2017. máj. 31. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!