Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbáljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljak meg hinni neki?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja megismertem Badoon egy 20 éves lányt, 1 hónapja vagyunk együtt. Eddig 2 alkalommal volt komolyabb vitánk amiatt, hogy az nem pálya, hogy fütyül a fejemre egy kapcsolatban, és csak ő kap. Volt amit megígért, de nem tartotta be. Apróbb dolgokat sem. Ultimátumot is adtam neki, ekkor elsírta magát, hogy nem akar elveszíteni. Eddig három 1 éves kapcsolatai voltak ahol a fiú fütyült a fejére. Viszont már el köszön tőlem Facebookon ja lefekvés előtt.


De Badoora még mindig feljár, ami ugyebár egy ismerkedős oldal. Állítása szerint csak unalomból nézi meg, hogy mi van ott. Mondtam neki, hogy szerintem illene törölnie magát neki is, ha már együtt vagyunk. Szombaton fogunk találkozni, és megkért, hogy töröljem neki a profilját, mert ő nem tudja (ehhez nem kell főiskola). Nekem itt valami sántít. Hogy derítsem ki, hogy van-e valami amiről tudnom kéne? Előre is köszönöm a segítséget.

19/f



2017. jún. 1. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég hülye természetűnek tűnik...eleve..egy hónap után már vita?? meg sírás?? meg nyomozni kell? áá, szerintem hagyd ezt a csajt, nem teljesen normális. Komolyan! csak a gond lesz vele, figyeld meg!
2017. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ugyanezt a választ adták ennél a kérdésemnél is :D


www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkapcsolati-problemak__8644197-szerintetek-is-meredek-hogy-a-baratnom-este-egyedul-nem-hajlando-el-engedni-seh

2017. jún. 1. 10:15
 3/16 A kérdező kommentje:
Fent maradtam vele éjfélig a kérésére totál kómásan már úgy, hogy másnap nekem suli volt. Utána megint, hogy ne szomorkodjon. Végül ma éjjel mikor már éjfél helyett 0:30 volt, megkaptam, hogy bele ne haljak a fáradtságba... Egy darakását bezzeg ő mikor reggel 9 óra helyett délután 1 órára csinált meg, azzal nem volt gond... Persze addig semmit sem tudtam enni náluk.
2017. jún. 1. 10:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, mielőbb dobbants. És a badoora járogatás miután együtt vagytok, GÁZ. Nálam le is bukott a csaj, hogy "nincs ló, jó a szamár is" alapon viszonyult hozzám. Ki is tettem a szűrét.
2017. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Ugyanezt a választ adták ennél a kérdésemnél is :D"


Az azért csak jelent valamit, nem?

Szóval ez a kislány (mert fejben nagyon az) korlátoz téged a haverjaiddal való találkozásban, de ő "csak unalomból" azért nézelődhet más pasik után.. Aztán ha szóba hozod még sajnáltatja magát és játssza a hülyét. Komolyan, ezek után még mire vársz?

2017. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy badoo profilt hamis képpel, írj rá, egyből kiderül, hogy mit akar ő ott nézegetni.
2017. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Volt rá példa, hogy felhívott engem úgy, hogy csak csörgetett. Arra hivatkozott, hogy gyenge a jel. Aztán ki szedtem belőle, hogy spórolni akart. Kíváncsi vagyok, hogy oda adja-e a számla árát. Előző hónapban is túl léptem emiatt a keretet. Múltkor úgy mentem hozzá, hogy a szüleinek nem is szólt. Én is utólag tudtam meg 1-2 dolgot (például hogyan telt a napja). Erre azt mondja, hogy nem kérdeztem... Hát honnan tudnám, hogy mi történik vele, mikor nem vagyok ott...
2017. jún. 1. 11:01
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez a Badoo profil jó ötlet.
2017. jún. 1. 11:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez a lány felejtős.

Gyerek még. Önző.

Az ilyentől ha kinyalod a sggét, max. azt kapod vissza, hogy hát... hagyja.

Szóval jobban jársz, ha dobod még mielőtt komolyabban beleszerelmesedsz, mert ugyanazt fogjátok szeretni: te őt és ő is magát.

2017. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kerdezo meg szerintem tul feltekeny tipus. Megakarod neki mondani mit csinaljon es milyen oldalakat nezegesse. Igazan hagyhatnal szabad teret a baratnodnek es nem folyton rajta logni mert jartok 1 honapja.


29f

2017. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!