Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbáljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljak meg hinni neki?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja megismertem Badoon egy 20 éves lányt, 1 hónapja vagyunk együtt. Eddig 2 alkalommal volt komolyabb vitánk amiatt, hogy az nem pálya, hogy fütyül a fejemre egy kapcsolatban, és csak ő kap. Volt amit megígért, de nem tartotta be. Apróbb dolgokat sem. Ultimátumot is adtam neki, ekkor elsírta magát, hogy nem akar elveszíteni. Eddig három 1 éves kapcsolatai voltak ahol a fiú fütyült a fejére. Viszont már el köszön tőlem Facebookon ja lefekvés előtt.


De Badoora még mindig feljár, ami ugyebár egy ismerkedős oldal. Állítása szerint csak unalomból nézi meg, hogy mi van ott. Mondtam neki, hogy szerintem illene törölnie magát neki is, ha már együtt vagyunk. Szombaton fogunk találkozni, és megkért, hogy töröljem neki a profilját, mert ő nem tudja (ehhez nem kell főiskola). Nekem itt valami sántít. Hogy derítsem ki, hogy van-e valami amiről tudnom kéne? Előre is köszönöm a segítséget.

19/f



2017. jún. 1. 10:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy társkereső oldalon semmi keresnivalója valakinek, ha talált párt. Egyébként az is nagyon érdekes, hogy eddig senkinek nem adta oda magát 1 éves kapcsolatban sem, nekem viszont igen, kevesebb, mint 1 hónap alatt.
2017. jún. 1. 11:59
 12/16 Költőnő? ***** válasza:
Nem értem, minek akarsz nyomozgatni. Semmi pozitívumot nem írtál róla, rólatok. Minek vagy vele egyáltalán?
2017. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sokszor olyan cukin viselkedik mikor ott vagyok nála, persze tudom nem kéne hagynom, hogy ez elvakítson. Arra is gondoltam, hogy kivárásra játszom, és amint észreveszem, hogy egy nagyot hazudik, vagy hasonló, akkor teszem ki a szűrét.
2017. jún. 1. 12:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Okot akarsz találni? Ez már nem elég ok? " Édesem, nem illünk össze, nem értjük meg egymást ezért szerintem legyen vége!" Pufff, ennyi és még csak hazudni sem hazudtál!
2017. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pontot tettem a dolgok végére. Megpróbáltam a hamis Badoo profilt, és bejött... Nagyot csalódtam. Elmondtam a nagymamájának (csak ő volt otthon), és ő is le döbbent. Állítólag nem is nagyon beszélgetett a szüleivel, velük is titokzatos volt.
2017. jún. 1. 18:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Várható volt.


No, legalább tudod, hogy legközelebb mire figyelj oda, ha párkeresel.


Hajrá!

2017. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!