Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagynak el mindig 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynak el mindig 1-2 hónap után?

Figyelt kérdés

Még egy férfinek sem kellettem tovább. Azt mondják mindig, hogy nincs velem semmi baj, csak nem éreznek irántam semmit, nincs meg az a plusz. Mindig úgy kezdődik, hogy "tökéletes vagyok", "egy főnyeremény", utána pedig lassan elhal a dolog...

Tudom a saját hibáimat, próbálok javítani magamon, de semmi olyat nem vettem még észre magamon (akár bárminek a hiányát), ami indokolná, hogy irántam soha nem érez senki semmit.


2017. jún. 2. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az lehet, hogy nagyon szép nő vagy? Mert ha így van, esetleg azért hagyhatnak el, mert nem hiszik el, hogy meg tudnának téged tartani, azt gondolják, majd úgyis jön egy náluk jóképűbb, gazdagabb fickó, és elszeret tőlük. Az önbizalomhiányuk okozza, hogy azt hiszik, hosszú távon nem lennének elég jók neked, ezért rövid idő után olajra lépnek. Ne magadat okold az ilyen férfirinya miatt.
2017. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy érdemes ilyenkor kezdeni, hogy írj le magadról annyi pozitív és negatív belső értéket, amennyit magadban érzel és lehet, hogy megkapod a választ.


Én ezért kezdtem el évekkel ezelőtt naplót írni. Nagyon sokat segített megismerni az érzelmeimet, megtalálni a hibáimat és kijavítani őket.

2017. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy ugródeszkának használnak téged, nem a te hibád, legfeljebb annyiban hogy nem veszed észre időben.

Vagy olyanokat választasz, akik számára van sokkal jobb is, ezért csak ideiglenes lehetsz.

2017. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondják mindig, hogy nincs velem semmi baj, csak nem éreznek irántam semmit, nincs meg az a plusz. Mindig úgy kezdődik, hogy "tökéletes vagyok", "egy főnyeremény", utána pedig lassan elhal a dolog..."


Ez kérlek szabad fordításban annyit tesz, hogy szép vagy, de üres.

Mivel foglalkozol?

Mivel foglalkozol munkán kívül?

Mi érdekel?

Miért az?

Satöbbi, satöbbi...

2017. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Senki sem üres. Az hogy te valakivel nem találod meg a közös hangot, az téged (is) minősít.

2017. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem???? :)))


Forint, te ma nagyon aktívka vagy!

2017. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki az a Forint?
2017. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha így kérded, akkor egy másik banya. :)
2017. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy banyákkal keversz össze miközben farkam van :)

Csak a tapasztalatomat mondtam el. Igen széles látókörrel bírok, a gépipartól a filozófián keresztül a művészetekig minden érdekel és hozzá is tudok szólni.

Mégis van akivel ugyan az életben két mondatot nem beszéltem, de előítéletek alapján hülyének tart.

2017. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A "senki sem üres" az tapasztalat (mindenkit ismersz), vagy csak egy előítélet?
2017. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!