Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kezdeti szakaszban lévő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdeti szakaszban lévő, alakuló kapcsolatot mennyire lehet egy ilyen húzással elrontani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem a barátomat, akivel sajnos messze élünk egymástól...

Az egyik este megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha elmenne filmet nézni az egyik csaj ismerõséhez, aki amúgy néha bevásárol neki vagy hasonló kisebb szívességeket megtesz havi 1szer.

Mondtam, hogy menjen nyugodtan, nem akartam visszatartani függetlenül attól, hogy eddig egyszer nem szólt a csajsziról, semmilyen szinten nem említette korábban.

Azóta mintha valami eltört volna bennem, pedig a bizalmam eddig maximális volt felé.

Nem értem, miért éri meg neki egy esetleges feszültség kettõnk között.

Én gondolom rosszul?

Valakinek ötlete?


2017. jún. 4. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Na ez egy érdekes dolog.

Egyrészt, ha lefekszik azzal a lánnyal akkor miért nyilvánítaná ki ennyire nyíltan? Ha pedig nem teszi akkor miért megy fel hozzá filmezni amikor már komoly kapcsolatban van és feltehetően tudja, hogy a barátnőjét zavarná a dolog.

Én csak magamból tudok kiindulni és tudom, hogy csak olyan lányhoz mennék fel filmezni akivel remélném, hogy utána hasonló kisebb szívességet is ad még.

Szóval hőzöm sincs igazából. Kérdezd meg, hogy mégis mi van, mi volt közöttük és, ha zavar a dolog akkor nem árt előre tisztázni előtte.

2017. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázta, hogy õ megkérdezett elõtte engem, zavarna-e a dolog, és én mondtam, hogy nem ...
2017. jún. 4. 22:46
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Messze éltek egymástól. Friss kapcsolat. Mád csajjal filmezés, akiről eddig nem is tudtál.... Ne haragudj, de biztos vagyok benne, nem sokáig lesztek együtt.


És mi az, hogy bevasarol neki? Hazezetono?

2017. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3

Semmi gond, csak maximum egy újabb csalódás...

Amúgy meg a csillagokat is lehozza az égrõl, 0-24-ben figyelmes. De ezzel most elvágta magát.

2017. jún. 4. 22:55
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Engem azért zavarna ez a dolog, mert hónapok óta együtt vagyunk.. mégis mikor akart szólni nekem a csajról? Az eddigi hónapokban is feljárkált a csajhoz, csak nem mondta?


Szóval nálam azzal vágná el magát, hogy nem mondta el az elején, hogy van egy ilyen nő az életében. Ez nem olyan, amit csak fél-1 év után közlünk a másikkal szerintem.

2017. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%

Jaj... az ilyen affektáló féltékeny ..... óvjon meg Marx és Engels, mert istenben nem hiszek. Mindegy.


1: a feszültséget te kelted.

2: ami éreztél annak köze sincs a bizalomhoz (és azt sem tudod mi az)

3: valódi bizalom nélkül szerelem se létezik

4: szerencsétlen fickó

2017. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#5

Ugyanezt gondolom én is.

Az elején elmondtam neki, hogy van 3 olyan férfi barátom, akikkel tizenéves közös múlt köt össze.

Senki máshoz nincs közöm...

2017. jún. 4. 23:04
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

"Egy kezdeti szakaszban lévõ, alakuló kapcsolatot mennyire lehet egy ilyen húzással elrontani?"


Hát kérlek... ahogy én ezt így elnézem, az a válasz, hogy AMENNYIRE CSAK AKAROD.


Mert hát ez az ő részéről egy nudli, nem pedig "válóok".


De persze majd jön a gyéká féceszmixer-feministabrigádja, oszt megmagyarázzák neked, hogy miért is kell szakítanod MIATTA, de lehetőleg azonnal is elkéstél...

2017. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8:

Nagyon jó duma :)

2017. jún. 4. 23:15
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

"Mert hát ez az ő részéről egy nudli, nem pedig

"válóok"."


Ja, apasi reszerol tenyleg nudli, hogy ide udvarol, oda meg dug. Tenyleg nudli, de az o s.ggebe!

2017. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!