Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kezdeti szakaszban lévő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdeti szakaszban lévő, alakuló kapcsolatot mennyire lehet egy ilyen húzással elrontani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem a barátomat, akivel sajnos messze élünk egymástól...

Az egyik este megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha elmenne filmet nézni az egyik csaj ismerõséhez, aki amúgy néha bevásárol neki vagy hasonló kisebb szívességeket megtesz havi 1szer.

Mondtam, hogy menjen nyugodtan, nem akartam visszatartani függetlenül attól, hogy eddig egyszer nem szólt a csajsziról, semmilyen szinten nem említette korábban.

Azóta mintha valami eltört volna bennem, pedig a bizalmam eddig maximális volt felé.

Nem értem, miért éri meg neki egy esetleges feszültség kettõnk között.

Én gondolom rosszul?

Valakinek ötlete?


2017. jún. 4. 22:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

#9 Írok akkor 1-2 dolgot, amit úgy se gondolsz át, csak kényszeres vagyok egy kicsit. Magamnak írom.


A bizalmat ingyen adják, ezért hívják bizalomnak, és nem "helyes viselkedésért járó jóhiszeműségnek". Bízni nem, akkor kell amikor 100% biztos vagy valamiben; az tudás, nem bizalom.


Amit érzel az nem a bizalom hiánya, mert az nem érezheted, mivel részedről sohasem volt, a fogalmat sem ismered.

Amit érzel az az egód működése, a féltékenység, a szerelemféltés, de leginkább önféltés.

Félted a helyed a világodban. Félsz, hogy leváltanak valaki másra. Ez a tüske kelti benned -és ily módon a kapcsolatban- a feszültséget, nem a barátod.


Ezek a saját démonjaid.

2017. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom lehet én vagyok az egyetlen férfi akinek életszerűtlen hogy lányokhoz járkál fel filmezgetni?

Fordított esetben ha lenne barátnőm és mondaná hogy felmegy egy férfihoz filmezni, de csak barátok, hát rohadjak meg de zavarna!


Amúgy nem akarom ráhúzni a lepedőt mert lehet tényleg nem csinálnak mást, de akkor is érezhetné hogy ez most már nem helyénvaló, mert barátnője lett. Szerintem...

2017. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Interferencia ***** válasza:
80%
Ez szerintem is elég gyanús, de ha zavar, miért nem azt mondtad neki?
2017. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy féltékeny vagyok, annak nincs igaza.

Olyan bizalmat kapott eddig tõlem, amit szerintem kevesen. Sosem kérdeztem tőle semmit, amikor az éjszakába ment a barátaival, akkor jó szórakozást kívántam. Ha kétnapos

2017. jún. 4. 23:54
 15/23 A kérdező kommentje:

Szóval ha 2 napos kiruccanásra ment, az sem zavart sosem.

De ez a mostani kicsit máshogy érintett. Igazából nem volt őszinte velem.

2017. jún. 4. 23:56
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha jol ertem tavkapcsolatban vagytok. Voltal mar nala? Valoszinuleg ket not hintaztat egyszerre. Tudod, hogy ki szokott bevasaralni egy ferfinek meg szivessegeket tenni? Gondold at. Szerintem az a szerencsetlen no sem tud rolad.
2017. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#16:

Igen, távkapcsolat.

Különböző országban élünk, eddig nem erőltette, hogy meghívjon magához, mégcsak nem is célzott rá.

Tegnap kérdeztem rá erre a csajszira, mivel eddig sosem említette, hogy van "segítsége".

2017. jún. 5. 00:18
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltak nála? Talalkoztatok már egyáltalán? Hányszor?
2017. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
9%
Egy kapcsolat nem abból áll, hogy sutba dobjuk az eddigi összes ismerősünket, legyen az akár a másik nemből is, és onnantól kezdve begubózva, csak az új kapcsolatnak élünk reggel este nappal éjszaka...
2017. jún. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Pár hónapja ismered, de nem voltál nála, ő mással filmezget, aki fizikai közelségben van, te meg jó messzire.

Nem értem, hogy egyáltalán hogy dőlt el, hogy kapcsolatban vagytok?!

Az nem kapcsolat, ahol naponta leveleztek, de havonta (se) találkoztok. Gyakorlatilag nem is ismered. Semmit se tudsz róla, csak amit neten elárul.

2017. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!