Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kezdeti szakaszban lévő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdeti szakaszban lévő, alakuló kapcsolatot mennyire lehet egy ilyen húzással elrontani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem a barátomat, akivel sajnos messze élünk egymástól...

Az egyik este megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha elmenne filmet nézni az egyik csaj ismerõséhez, aki amúgy néha bevásárol neki vagy hasonló kisebb szívességeket megtesz havi 1szer.

Mondtam, hogy menjen nyugodtan, nem akartam visszatartani függetlenül attól, hogy eddig egyszer nem szólt a csajsziról, semmilyen szinten nem említette korábban.

Azóta mintha valami eltört volna bennem, pedig a bizalmam eddig maximális volt felé.

Nem értem, miért éri meg neki egy esetleges feszültség kettõnk között.

Én gondolom rosszul?

Valakinek ötlete?


2017. jún. 4. 22:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 Attól még, hogy nem volt a pasinál, a pasi még lehetett a kérdezőnél, akár minden hétvégén is. Erre nem derült fény még és nem is igazán releváns a kérdésben.
2017. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy engem mennyire zavarna a dolog...


Feltett egy kérdést. Te megtehetted volna, hogy rákérdezel, hogy ki a csaj, miért nem mesélt róla eddig - meg lehet tenni hiszti nélkül is. Elmondhattad volna, hogy nem akarod korlátozni, de neked ez rosszul esik, gondoljon bele. Kérhettél volna bármi egyéb kompromisszumot.

Ehelyett te megnyugtattad, kedvesen előadtad a Jófej Csajt, hogy téged dehogy zavar - azóta meg folyamatos hisztivel bünteted, hogy benne nem lehet bízni? Most komolyan? :D

Én se vagyok egyszerű eset bazz, de te jócskán túlteszel rajtam.


Elárulok egy hatalmas titkot: a férfiak nem tudnak gondolatot olvasni. A férfiak nem értik a finom kis utalásokat, a duzzogós odabökéseket, és ez a passzív-agresszív "mennyécsak" is lepereg róluk.

A férfiak azt értik, ha elmondod, hogy mit vársz tőle.


Annak ellenére, hogy én sem tartom reálisnak az együtt filmezgetést - vannak olyanok, akik ezt könnyedebben, vagy éppen sokkal szigorúbban veszik. A pasid az előbbi. Feltételezve, hogy számára ez hátsó szándék nélkül természetes (csak tételezzük fel!), tök korrekten járt el, megkérdezte a véleményed a dologról, mert van benne annyi empátia, hogy tudja, hogy esetleg zavarhat az ilyen.

Ennek tekintetében tök érthető, hogy ő most pislog, mint hal a vízben, hogy de te azt mondtad, nem zavar...


Megoldásnak én azt látnám, hogy a következő normális beszélgetésnél bocsánatot kérsz tőle, és elmondod, hogy nem akartál így az elején hárpiának tűnni, ezért játszottad a szende lánykát, de valójában rosszul esett ez a dolog, hiszen eddig nem beszélt a nőről, és hirtelen furcsa volt. És kedvesen megkérheted arra is, hogy ne dobjon így a mély vízbe legközelebb, mert nehezen kezeled a kétértelmű szitukat.

Ennyi. Hidd el, a passzív-agresszív "énmostcsalódtambenned" mártírkodás helyett sokkal többet érsz ezzel.

2017. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Elnézést kért tõlem, és én is bocsánatot Tõle...
2017. jún. 5. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!