Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre a kérdésre mit válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre a kérdésre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok/barátnőtök megkérdezné tőletek, hogy miért vagytok vele, mi lenne a válasz?
2017. jún. 5. 00:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#17 pl arról, hogy csak addig van valakivel, ameddig nem jön jobb. És hogy nekem is ezt kéne tennem, ahelyett hogy minden kapcsolatomban eddig úgy gondoltam, hogy a problémákat megoldani kell, és ha együtt vagyok valakivel, nem keresgélek mást, hogy hátha adódik jobb, aki miatt azonnal lapátra teszem azt akivel előtte együtt voltam hosszabb távon.

Meg olyanokat mondott, hogy neki az a fontos hogy másoknak tetsszen, mások úgy gondolják, hogy nála nincs jobb, a csajok oda legyenek érte, és hogy mindenki őt akarja. Nekem viszont csak annak az 1 embernek a véleménye számít, akivel együtt vagyok, nem hülyítek másokat közben, nem nézem azt, hogy hol találhatok nála jobbat, ha valaki bepróbálkozik, egyből tudtára adom, hogy esélytelen, addig se jutok el, hogy jobban megismerjem azt aki érdeklődne irántam. Ebből ő arra következtetett, hogy soha nem voltam népszerű, pedig mindig az voltam, csak ha kapcsolatban vagyok, nem nézelődök kifelé.

Szerinte ha összeveszünk, akkor normális, hogy ő már azon gondolkodik, hogy mással mit hogyan fog csinálni. Én ilyenkor azon szoktam, hogy hogyan lehetne helyrehozni, békülni, javítani a dolgokon.

És miután ezt végighallgattam, felmerült bennem, hogy miért van velem, ezért meg is kérdeztem tőle... és erre én 1 elfogadható választ tudok, illetve annak a bővebb kifejtését. De semmiképp nem azt, hogy 'fogalmam sincs, talán mert megfelelsz bizonyos elvárásaimnak'.

2017. jún. 5. 07:58
 22/28 A kérdező kommentje:
#18nak ment. Még kómás vagyok, egy ilyen kellemes beszélgetés után nem sokat aludtam :(
2017. jún. 5. 07:59
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal dobnám, egyetlen mondat magyarázattal: jobban átgondolva te viszont nekem kevés vagy.
2017. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Uh... Hát nem tudom még min gondolkodsz igazából!
2017. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

1. nem kérdezzük meg egymástól, mert felesleges

2. ha mégis, akkor csüccs és elmondanám, mit jelent nekem az egész kapcsolatunk és ő maga


De igazából ezt hetente egyszer megtesszük, kimondjuk, mit érzünk, így nem kell ilyesfajta kérdésekre válaszolnunk.

2017. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Na, ezek után még vele vagy?! Remélem, nem, nekem nem fér bele a könnyebbik út, küzdök a kapcsolatért, és ennyi.


Nagyon szerethet, ha egy apró vitánál is már "mással van" gondolatban.

2017. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A baratod bevette a red pillnek nevezet kakicsomagot. Ha jot akarsz magadnak, azonnal megszabadulsz tole. Ne vard, hogy megvaltozik, egy pszichopata, erzeketlen bunko es ez meg csak rosszabb lesz.


En kirugnam azonnal azzal a szoveggel, hogy redpilles, puas szornyetegnek nincs helye az eletemben, es utana meg sem ismernem tobbet az utcan. Gorenykedjen es szorakozzon az anyja valagaval, de ne velem.

2017. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#21 Ez azért egy kicsit más kontextusba helyezi a dolgokat.

Bullshit. Eddig én védtem az elvárásos részt, mert abban van igazság. De ez tömény hülyeség, amit elmondott. Védhetetlen.

2017. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!