Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre a kérdésre mit válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre a kérdésre mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok/barátnőtök megkérdezné tőletek, hogy miért vagytok vele, mi lenne a válasz?
2017. jún. 5. 00:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

#9 Miért lenne szar válasz? Egyáltalán nem szar válasz, csak nem a te fogalmi rendszeredben helyezkedik el. Neked nem fontos, hogy legyen hol laknotok? Nem fontos, hogy szexuálisan izgató legyen, meg legyen a vágy, esztétikusnak találd az arcát, testét? Nem fontos, hogy kellő önismerettel rendelkezzen, felelősségtudattal, érzelmi intelligenciával?

Ezek mind elvárások.


Megfeleltél az övéinek, hogy érdemes alapnak tartson, amire lehet építkezni. Ez egy nagyon is jó válasz és dicséret.

2017. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van, múltkor pont megkérdezték ezt tőlünk egy játék keretében.

Én erre azt szoktam válaszolni hogy "mert tőle intelligensebb, rendesebb, gondoskodóbb és jobban hozzámillő férfit nem ismerek. "

A vőlegényem pedig ezt mondta: "mert csodálom az odaadását, a kitartását, az eszét és azt a rengeteg szeretetet amit ad másoknak"

2017. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy az érzéseket nem lehet megmagyarázni.
2017. jún. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát elég érzéketlen. :D
2017. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Én visszakérdeznék, hogy miért kérdezi.

Amúgy ez akkora hülye egy kérdés. Két okból lehet veled valaki: vagy mert szeret vagy mert kapcsolatfüggő és inkább összeáll bárkivel, minthogy egyedül legyen. De ez utóbbit könnyű kiszűrni.

2017. jún. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem örülsz annak, hogy megfelelsz bizonyos elvárásoknak? Pedig az emberek, elvárások alapján választanak, ruhát, bútort, autót, házat, stb. Ezek szerint, bele illesz a sorba.

Én, mondjuk, ufó vagyok az emberek között. Soha nem voltak elvárásaim, egyszerűen, csak legyünk boldogok, minden elvárás nélkül.

2017. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
#15 azért kérdeztem meg, mert azok után amiről előtte kb. 1 órán keresztül beszélt, úgy gondoltam hogy elég egyoldalú ez az egész. És reménykedtem benne, hogy olyan választ kapok amitől ezt máshogy fogom látni.
2017. jún. 5. 06:49
 18/28 anonim ***** válasza:
Miről beszélt 1 órán keresztül?
2017. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor ez nem jött be... lehet mondani, h ez dícséret, stb. - valahol megértem amúgy -, de normális, nőket és a saját párját ismerő férfi akkor sem mond ilyet/akkor sem így fejezi ki magát.

Megosztottam párommal ezt a kis szösszenetet, hangosan felhorkant, majd röhögve kommentálta: "Aztabüdösromantikusállatjátneki...!" x'D

2017. jún. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdésre én olyan választ adnék - és adtam, mikor nálunk előjött a téma -, hogy azért, mert szeretem és szeretek vele lenni.


Ettől függetlenül, bár ridegnek hat az elvárásos válasz, azért van benne realitás. :) Párkapcsolatban is vannak elvárások a másik felé, és ahol ezekből semmi nem teljesül, abból nem lesz tartós kapcsolat. Tény, hogy nem a legromantikusabb válasz, de legalább őszinte. :) Én nem sértődnék meg rajta.

Bár az érdekelne, hogy mi az, aminek megfelelek. :D

2017. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!