Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a haverom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a haverom, hogy titkoljam el a továbbiakban ezt a barátom elől?

Figyelt kérdés

Volt egy verekedésem sajnos méghozzà a haverommal akivel összevesztünk, mert beleakart rondítani a kapcsolatunkba, megakart csókolni amikor beszéltünk. Én pedig meglöktem a melkasánál fogva, kirobbant a veszekedés és elkezdett üvöltözni velem, aztán belmarkolt a ruhám ujjába és maga felé rántott erre rátapostam a lábára és meglöktem ismét aztán kaptam egy akkora pofont,hogy felrepedt a szàm vagyis megharaptam véletlen ezért elég csúnyàn vérezni kezdett. 😞Levettem a kardigànomat és abba töröltem a vért. A haverom bocsánatot kért, de ezt nem tudom neki elnézni, megütött!! Nem régóta a haverom talán 4 hónapja és főként a zene suli után szoktam találkozni vele együtt tekertünk haza és így ismertem meg. A fontos dologra térek. Este értem haza és gyorsan elmentem fürödni,új ruhát vettem fel vagyis pizsit aztán kidobtam a kardigánomat, mert nem mertem a szennyesbe rakni, de a kuka aljára pedig úgy raktam be,hogy egy kék zacskóba gyűrtem. A számon viszont làtszódott az a seb és a barátom reggel jött is haza a munkából.

Megkérdezte,hogy ez mi? Mitörtént?"Véletlen evés közben megharaptam a számat" ezt simán bevette. Viszont a kukában mégiscsak feltűnő volt az a zacskós kardigán és rögtön kiszedte, nem túrkált a kukában, dobta ki a vajas dobozt és akkor vette észre. Ciki volt, de nem mertem semmit mondani. Ledöbbent nagyon, azonnal bombázott a kérdéseivel, horrorisztikusnak találta az egészet, kérdezte,hogy mit titkolok, valami baj van? Furcsa vagyok, mit nem mondok el? Megijedt láttam rajta, és nem akar leszàllni a témàról. Ezen veszekedik velem, azt mondta nem bízik bennem.😞 nem merem neki megmondani,hogy mi történt, mert tudom,hogy bàntanà a volt haveromat és nem akarom,hogy baja essen a pàromnak. Szégyellem is a verekedést, mert mindenki megdöbbenne,hogy jé ilyen hogy történhetett? 😞 nem verekedős a baràtom, de kitudja erre hogy reagálna? Félek,hogy elveszíti a türelmét ha megmondom mi történt. 😖 A baràtnőmnek meséltem csak el, akinek leesett az àlla és kiborult ő is. A haverommal nem találkoztam azóta,jobban mondva kerül és ő maga tiltott le facen is. Nem akarom ezt elmondani a baràtomnak, nagyon bánt ami történt és félek,hogy akár elveszíthetem,ha megtudja,hogy én is vissza ütöttem, hogy verekedtem. 😞 ilyen még sosem történt velem, ez a haverom nagyon idegbeteg volt. Úgy kezelt mintha lenne köztünk valami, nem akarok ezentúl senkit, senkivel se akarok baràtkozni, csak a páromat akarom de ezt nem tudhatja meg 😞 ne parázzak?a szerelememet hogy nyugtassam meg?en csak 20 vagyok a baratom meg 27. 😞 tudom,hogy ez ciki es nem vagyok oszinte de nem merem megmondani az igazat neki. Normális vàlaszokat remélem kapok,köszi a tanàcsokat előre is lányok fiúk. 😞


2017. jún. 5. 23:50
1 2 3
 11/22 Fish1 ***** válasza:
90%
Ha nem mondod el a pasidnak, ne csodálkozz, ha nem bízik benned. Simán törést okozhat a kapcsolatban ez, ha elhallgatod. Ezen kívül gondolj bele, hogy neked hogy esne az egész fordított helyzetben...
2017. jún. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

4 hónapja ismered a barátodat, magyarul nem ismered.

Lehet egy agresszív gyökér...valszeg odáig van érted, és látszólag nehezen viselte a visszautasítást.

Mindenképpen mond el a pasidnak!

Ha mástól tudja meg, az rosszabb lesz, és amúgy is gyanakodik, érzi valami nem kerek... mellesleg ez a kedves barátod, akit alig ismersz, hát lehet nem ártana neki, ha bevernek a képét.

Ettől még nem lenne helyes.

2017. jún. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, ha ilyen agresszív barmok, mint a haverod nem sétálnának az utcán, hanem elzárva csücsülnének a pszichiátrián.


Meg akar csókolni, te nem engeded. Erre magához húz a rohádnál fogva erőszakosan? Még jó, hogy védekezel, hiszen olyanra kényszerít, amit nem akarsz. Ő meg lekever egyet?


Hát bazz..


Minden csak nem a haverod.


Szerintem többet akart régóta, te nem vetted észre, ő úgy érezte hülyíted 4 hónapja..


De megütni vagy kényszeríteni valakit nagyon nagyon törvénysértő.


Mondd el a barátodnak és közöld vele, hogy soha többet nem beszélsz a sráccal.

2017. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%
Vannak dolgok amiket én se mondok el,de annyit megemlítenék az egészből hogy összetűzésbe keveredtem valakivel,szimplán összevesztünk,és megrángattuk egymást,azt viszont nem mondanám el hogy kivel,csak a suliból valakivel.
2017. jún. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg neki, hogy "igy tanultam meg vegre, hogy az eletemben hirtelen feltuno "haverok" varazslatos modon nem csak sakkozni es homokvarat epiteni akarnak velem. Felnott nokent engem ez meglepeteskent ert.".
2017. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Menj az idióta haverodhoz inkább. Ő való hozzád...4 hónapos "haverságért " kockáztatod a kapcsolatod azzal, hogy hazudozol. Ezek után kivágnálak, mint macskát....
2017. jún. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mondd el!

Velem mikor hasonló történt, az volt az első, hogy hívtam rögtön az exem (akkor épp örültem, hogy volt miről, mert a srác a telómra pályázott inkább, nem rám, csak én voltam a hülye akkor 16 évesen, naivan, hogy leálltam vele beszélgetni, ilyen alapon ugyanígy féltékenykedhetett, balhézhatott volna az exem...)


Egy kapcsolat sok mindent kibír. De a hazugságot nem igazán.

2017. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el!


Nem csináltál semmi rosszat, védted magad! Sokkal nagyobb kárt csinálsz ha elhallgatod, mert a barátod elveszti a bizalmát irántad, rámehet a kapcsolat!

2017. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 acelsziv ***** válasza:
90%

A legjobb úton jársz, hogy szétverd a kapcsolatod. Mivel ennyi bizalmad nincs a párodban én a helyében ezek után nem tudnék bízni benned.

És tegyél feljelentést. Vetess látleletet is. A pofa megérdemel némi meghurcolást.

De tudom. Tipikus lustamagyar vagy. Jajj nem teszek én feljelentést az macerás.

2017. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságok árán falazol egy $z@rházinak, mikor semmit sem tettél csak nem hagytad hogy lesmároljon...MIÉRT IS VÉDED????GRATULÁLOK!!
2017. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!