Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni a kapcsolatért, ha szeretem a párom, de besokalltam?

Figyelt kérdés
Alapjában nagyon féltékeny mindenkire, de főleg az egyik exemre. Elég régimódi, az asszony ne járjon egyedül bulizni stb. 1 éve vagyunk együtt, decemberben összeköltöztünk, de nem merek semmi programot csinálni egyedül, mert mindig a kérdések várnak, hol kivel mit csináltam. Néha tök jó minden, leginkább akkor, amikor ketteben vagyunk, amikor az ellenőrzése alatt tart. Tudom, hogy ez így nem jó, és mielőtt kérdeznétek nem tudom, mit szeretek benne, de szeretem. Ugyanakkor leültem már vele megbeszélni, hogy a bizalmatlansággal csak ellök magától, akkor jól megy minden egy darabig, de egyszer csak kattan egyet, és megint kezdődik előlről minden. Veszekedés, felhánytorgatja, hogy biztos megcsaltam, úgy állít be, mint egy ri..bit, és ez nekem fáj, aztán esküdözik, hogy megváltozik, de tudom, hogy nem képes rá. Gyereket tervez velem, de én erre így nem merek alapozni. 30évesek vagyunk egyébként, de nekem eddig csak egy hosszabb kapcsolatom volt, így nem sok tapasztalatom van a pasikkal. Viszont ezt tovább tolerálni már nem tudom, és nem is akarom. Hogy tudnék szakítani vele, hogy közben nem szakad meg a szivem érte?
2017. jún. 8. 08:40
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Te is látod, hogy nem működik és nem fog. Nem tizenéves tini vagy Már, aki ráér 10 évet vesztegetni egy szar kapcsolatban. Te tudod hány éved van még az értelmetlen szarra.
2017. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bántalmazò kapcsolat. Még nem tettleges a bántalmazás, csak szóbeli. (R.bancnak nevez). El akar szigetelni mindenkitől, birtokolni akar téged. Innen már csak idő kérdése az első, "jól megérdemelt" pofon.
2017. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

előttem már leírták kb.

Nem normális ez a szintü féltékenység. Meg az sem, hogy elhord mindennek, mikor bekattan.

Így valóban jól teszed, hogy nem tervezel vele hosszútávon, mert csak még jobban megkeseríteni az élted.

..

De igazából egy ilyen embernek lényegtelen, hogy mit mondassz szakító okként, úgyis azt gondolja majd, hogy van valakid és biztos ilyen is lesz a szakítás habitusa, hogy te mondod a te részed, ő csak annyit fog ebből felfogni, hogy neki volt igaza, mert biztos megcsaltad.

Így nem is érdemes magyarázkodni. Egyszerűen csak állj elé és szakíts vele, hogy ennyi volt.

2017. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Annyira szomorú ez. Fogadd őszinte együttérzésemet. Kinőtted őt. Vagy képes felfejlődni, vagy muszáj szakítanod, úgy látom, muszáj. De azt bánom a legjobban hogy nem tudok olyan tanácsot mondani, hogyan szakíts úgy, hogy ne szakadjon meg a szíved érte. Töxar, mert meg fog. Gyászfolyamat szakítás után. Persze, túlélhető, de nagyon rossz időszak. Viszont kegyetlenül fogalmazva: Megéri. Méghozzá mindkettőtöknek. Talán ez egy kapaszkodásra érdemes gondolat: mindkettőtöknek jobb hosszútávon, hogyha szakítotok, ha nem tud változtatni.
2017. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menekülj. Nehogy gyereket vállalj egy ilyen emberrel.
2017. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta kérdező? Szakítottál vele?
2017. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kedves Kérdező, engem is érdekelne, hogyan döntöttél, pláne annak fényében, hogy azt írtad nem is tudod mit szeretsz benne, az alapproblémáról nem is beszélve.
2017. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!