Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büdös fing, első randin. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös fing, első randin. Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal tegnap, elmentünk sétálni, majd fagyiztunk és elkísért haza. Utána a lépcsőházban beszélgettünk a lépcsőn ülve. Egyszer váratlanul hallottam egy susogó hangot mellőlem a lába közül, nem volt hangos, csak ilyen susogó szellentő hang. Szóval egy igazi nagyon büdös halk sunyit fingott... Annyira büdös volt, hogy szóvá is tettem, hogy na jó én megyek mert iszonyat büdös itt valami. Nem mondtam a szemébe, hogy befingott és tuti az, de megjegyeztem, hogy valami nagy büdös, és tudta, hogy ő okozta... kérte, hhogy menjek ki a levegőre, beszélgessünk még a játszótéren de nem mentem. valahogy azt gondolom vissza lehet tartani, lány vagyok nekem is kellett már fingani, de vissza szoktam fogni, pláne társaságban. nem képtelenség... azóta nem beszéltem vele, bár a facebookon rám írt, de nem válaszoltam. Veletek is történt már ilyen? Mit reagáltatok?

2017. jún. 9. 01:29
1 2
 11/20 Fish1 ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy direkt csinálta. Van, amikor már vagy nem tudja visszatartani, vagy véletlen kijön. Egy ilyen miatt lerázni vagy nem válaszolni neki, szerintem óvodás szint. Főleg ha semmit nem válaszolsz neki...
2017. jún. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

Lesznek még problémáid az életben, ha egy eleresztett galamb miatt képes vagy totálisan ignorálni valakit, aki tetszik. Ez egy biológiai folyamat, nem olyasmi, amit az ember minden helyzetben képes irányítani.

Viszont lehet, jobb is, ha te magad maradsz. Ki tudja, mit tanítanál születendő gyerekednek: ha a másik fingik, hagyd nyugodtan faképnél, és eszedbe se jusson szóba állni vele utána.

Szép.

2017. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nőként nagyon sokáig volt ilyen gondom. Mint kiderült laktóz-intoleranciám van, amire az orvosok 3 évig nem jöttek rá. De olyan szinten durva, hogy a kenyértől is kijön, mert szinte mindegyikben van tejsavó. Nagyon kellemetlen tud lenni, ráadásul nekem a stressz is a gyomromra megy. Persze, igyekeztem eljutni mosdóig, vagy szabad téren eregetni, mert oltári kellemetlen. Terheléses teszt után találkoztam egyik haverral, neki előre közöltem, hogy sajnos teljesen kivan a gyomrom a vizsgálattól, és nagyon kellemetlenül érzem magam, de nyissunk már élből ablakot, és előre is elnézést kérek emiatt. Jót mosolygott a dolgon, aztán mondta, hogy persze, semmi gond, a helyzetemben ez teljesen normális reakciója a szervezetemnek. De például én akkor nem tudtam visszatartani, alig vártam, hogy megkönnyebbüljek, mivel borzalmas fájdalmakkal is járt. Szóval, nem értem, miért kell ebből gyerekes módon ilyen nagy ügyet csinálni. Megesik, hogy az ember olyat eszik akaratlanul is, ami ilyet okoz, vagy a stressztől puffad. Párommal sem csinálunk ebből nagy ügyet, jót nevetgélünk ezeken. Eleinte, mikor összejöttünk nem volt diagnosztizálva az állapotom, hát gondolhatod... Folyton fájt a hasam az erőlködéstől, hogy ne égjek be ezzel. Végül ő mondta, hogy ne stresszeljek, nem ér annyit, hogy fájdalmaim legyenek. Mikor végre kiderült az egész csak rettenetesen sajnált, hogy évekig szenvedtem, megértő, és kedves volt végig.

A hozzád hasonló nők igazán példát vehetnének a férfiak nagy részéről, akik képesek ezt lazán kezelni, és nem rendeznek drámát egy fingból...

2017. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
rendben igazatok van. válaszoltam ma neki, hogy ne érezze magát kellemetlenül, bevallotta, hogy befingott és nem volt szándékos mert fájt a hasa reggel óta nem volt wc közelben sem mert dolgozott délelőtt és úgy jött hozzám a találkozóra. ez oké csak nem értem akkor se nagyon büdös volt az apám nem fingik ilyet pedig a már fingott olyat, hogy megrepedt majdnem a ház fala :D de nem volt ilyen büdös. eszméletlen azóta ha rá gondolok valahogy elmegy tőle a gusztusom :(
2017. jún. 9. 14:30
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd őt békén, ha ennyitől kiakadtál, akkor lehet valami komolyabb dolog miatt, meg is ölöd...... Amúgy meg kilehet bírni egy kis fingot.....
2017. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Fish1 ***** válasza:

Nem minden fing büdös, attól is függ, mit eszik. De ha klotyón se volt, nem csoda, ha már szaga volt.

Egy kérdés: ha tényleg kiakadsz egy ilyen dolgon, mi történik akkor, ha pl. valakivel együtt élsz, egy ágyban alszotok és kijön belőle egy fing, akár alvás közben?

2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az más, de első randin nem erre akarok 25 év múlva visszaemlékezni, hogy az orrom alá fingott és olyan büdös volt, hogy rosszul lettem... azért az megint más ha 25 év után fingik előttem
2017. jún. 10. 10:54
 18/20 anonim válasza:
56%

Érthető, engem is kiakasztana ha valaki az első vagy második randin befingik. Az első benyomást nem igazán lehet kitörölni. Másrészt egy ilyen helyzetben egy első randin nem lehet tudni hogy az illető alapból ilyen vagy esetleg ezzel tesztel (Befingik és ha következmények nélkül megússza akkor máskor is szándékosan bármikor berottyant) vagy tényleg csak véletlenül kiszalad egy galamb.

Kiábrándító.

Velem ilyen nem volt de meg érteném ha ilyesmi miatt első randin otthagynának.

Azért mert ilyen esetben nem lehet tudni hogy csak véletlen baleset vagy pedig olyan tapló. Meg első benyomás igy nagyon rossz és hogy szeressen bele ha ezzel indul.

2020. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ilyen jót régen röhögtem kedves kérdező, még most is fáj a hasam 😂
2021. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekelne mi lett ebből végül
2021. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!