Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszolnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok arra, ha ezt mondaná nektek a barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
"meg kell tanulnod alázatosnak lenni"
2017. jún. 9. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Már bocs, de aki együtt van egy ilyen barommal az meg is érdemli. Tudom, úúúúgy szereted, meg egyébként oooolyan jó ember.
2017. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem értékelném. Jobban szeretem az egyenes kommunikációt, mondja el, hogy konkrétan mi a baja. Ez csak ilyen vaktában lövöldözés lenne részéről.
2017. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%
Mintha a volt baratomat hallanam... en iranyitani akarom es nem kezelem egyenrangu felkent... csak annyit akartam, hogy takaritson el maga utan, segitsen a hazimunkaba es segitsen intezni ugyeket, szoval tegyen a dolgokert es ne ram haruljon minden. Hja es mivel vezeto pozicioba volt, lenezte a dolgozokat, ezert mondtam neki, hogy legyen alazatos. De ez nalatok lehet nem igy van, de detto ugyanigy jatszodott le :D
2017. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#10: Minek vagy vele? Az obligált kérdés :)
2017. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

Naívan először arra gondoltam, hogy esetleg te viselkedtél túl fölényesen....

Most lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg még teheted. Nehogy már meg kelljen alázkodnod nemhogy senki, főleg nem egy ilyen paraszt előtt! Semmilyen körülmények között ne tűrj el ilyen bánásmódot, ne hagyd hogy elnyomjon téged. Szakíts vele. Jegyezd meg, az hogy kivel vagy együtt, téged minősít. Ennél csak jobbat érdemelsz

2017. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mutass példát! Ez ilyen egyszerű.
2017. jún. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tanuljon meg repülni :)
2017. jún. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 omba ***** válasza:
63%

#10, akkor én se maradnék vele.

Ha nekem ezt mondaná párom, mélyen elgondolkodnék, vagy megkérdezném, hogy miben vagyok gőgös, pökhendi - ezek az ellentétei- és javítanék ezen.

No, de hogy ő az ÁSZ, és te meg "alázkodj" - az olyan kussaneved jellegű mondásnak tűnik.

2017. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ilyen körítéssel rohadtul kiakadnék. de szerintem ez a fajta hozzáállás biztosan látszik már az elején is, ismerkedésnél. nem maradnék ilyen emberrel.
2017. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

O a dominans fel. Azert mert a szolgajanak tekint,meg tisztel es szeret teged.

En azt figyeltem meg,h mindig az urno szereti jobban a szolgajat. Egy igazi domina tiszteli a szolgajat es nem megalazoan szolgaltatja ki magat. A kapcsolati statuszukat mindketten elvezik. Probalj ki egy ilyen kapcsolatot Kerdezo. Atelve teljesen mas,mint kivulrol.

N

2017. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!