Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyre igénytelenebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyre igénytelenebbé válik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, nem élünk még együtt viszont, de olyan heti 4 napot tudunk valamelyikünknél tölteni. Az utóbbi 1 évben már egyre kevesebb figyelmet fordít az ápoltságára. Ha átmegyek hozzá, alig tudom rávenni, hogy fürödjön meg, szexelni meg már alig van vele kedvem, mert úgyis akarná, hogy 2 napja nem fürdött és gusztustalan szaga van a nemiszervénél. Én már ezerszer mondtam neki, hogy így ne is álmodjon róla, hogy hozzányúlok, errefel még ő sértődik meg, hogy milyen hisztis meg finnyás vagyok. Nem hiszem el, hogy olyan nagy megerőltetés lenne letusolni gyorsan. Persze amikor megy a haverjaival iszogatni, akkor alap, hogy előtte lezuhanyzik. Már nem szeret? Tudok még tenni valamit, vagy ez már csak rosszabb lesz? 24N 25F
2017. jún. 10. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem hiszem, hogy nem szeretne, egyszerűen csak elkényelmesedett, elmúlt a kampányidőszak... Azt tanácsolom, hogy úgy vezesd fel neki a témát még egyszer, hogy már komoly tétje van annak, hogy változtat-e vagy sem.
2017. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Figyi!

Most akkor neked pasasod van, vagy luvnyád?

Mer' utóbbinak kell frissen mosva-púderozva várni a beeső kuncsaftot!


Há' vidd be a fürdőszobába, oszt csutakold le, ha már annyira akarod azt a szexet!


Ennyi életképtelen nőt... pfff...

2017. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a párommal egy ilyen időszak.

Megsértődött ha rászóltam.

De nem érdekelt, addog kérleltem,míg megtanulta,hogy ez igénytelenség.

Egyébként jól működik a kapcsoltaunk, nem akartam eldonni emiatz.

Go dolom nem ezt tanulta meg kiskorában vagy nem tudom, elmentem venni neki tusfürdőt is.mert amíg nem ismerkedtünk meg,ő csak simán vízzel mosakodott.

Hagytam neki időt.

És bevállt.

Mostmár mindig zuhanyzik,fürdik.

Akár együtt is szoktunk.


Magyarázd el,hogy ez igénytelenség. Ő mitszólna,ha te is két napig nem fürödnél és szagolnia kéne téged?

De ha téged fog lefinnyáskodni,akkor ....szüneteltesd vele a kapcsolatot.

2017. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,ti hogy vagytok vele de ha nekem egy kapcsolatban a páromnak könyörögnöm kellene azért ,hogy "ugyan menj már fürdeni,ne legyél egy koszos disznó,moss fogat" stb....akkor többé nem lenne a párom.

Tátott szájjal olvasom itt a kommenteket,hogy azt tanácsolják sokan a kérdezőnek,hogy kezdje el kérlelni a párját.....hihetetlen...

Egy felnőtt embertől szerintem az a minimum,hogy tisztálkodás terén rendben van minden.

2017. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze

De egyből eldobni se kéne egy kapcsolatot,ha szeretik egymást

Nehéz megváltoztatni egy felnőtt embert, de egy próbát megér


Ha azonnal szakítanánk, akkor meg az lenne a baj,


Nagyon gáz

De ha már a szülei nem tanították meg,hátha sikerül a barátnőjének

2017. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!