Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a barátnőmet, de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátnőmet, de ő nem bírja elviselni a családomat (? )

Figyelt kérdés
Már ott tartunk hogy találkozni se hajlandó velük. Hogy érhetnék el változást?

2017. jún. 10. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Talán beszélgess el vele erről a témáról! Ez ennyire bonyolult ötlet lenne?
2017. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ez kevés.

mi a kiváltó?

valami oka van ennek.

2017. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt sérelmezi hogy sok dologba beleszólnak a szüleim, de főleg anyám.
2017. jún. 10. 23:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

És te hagyod, hogy a szüleid beleszóljanak az életetekbe?

Nem csodálom, hogy utálja lassan őket.

Le kéne állítanod a szüleidet. Erre miért nem vagy képes?

2017. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Apróbb dolgokban elmondják a véleményüket amit vagy megfogadunk vagy nem. Féltenek engem, ezért ilyenek, de csak jó szándékkal tesznek szóvá dolgokat.
2017. jún. 10. 23:33
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjam hogy ez még istenes? Nálunk sokkal több probléma volt. Barátom anyukája nagyon nem örült, hogy barátommal minden hétvégén együtt vagyunk (suli miatt csak akkor tudtunk találkozni), rengeteg dolgot szóvá tett, sokszor kiakadt, hogy amióta vagyok ő el lett hanyagolva.

Én nem tartottam tőle, sokszor volt, hogy én mentem át, de sajnos ha olyan kedve volt random elkezdett belém kötni. Mindig normálisan válaszoltam, de vele nagyon nem lehetett beszélni, soha se akarta megérteni amit mondok, mindig csak az ő akaratát tárta elénk.


Aztán ilyen 3 év leforgása alatt rájött, hogy maga alatt vágja a fát, mert barátom nagyon megharagudott rá és rájött, hogy ha így folytatja, akkor elveszítheti. Most 6 éves a kapcsolat, ma csak annyit mond néha, hogy örül ha náluk is vagyunk nem csak nálunk. Szívesen lát, néha kérdezi, hogy mikor megyek, mit tervezünk, mert akkor úgy készül stb...


Mi elég talpraesettek voltunk és én nem bujkáltam, mert szerettem volna ezt megoldani. Aztán megbeszélni nem tudtuk, de az idő megoldotta.

2017. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Gyakori eset, meg kell várni míg a szülők idősek és elesettek lesznek, bár még akkor is képesek rikácsolni ha valami nem úgy megy ahogy ők szeretnék.


Te is ugyanígy teszel majd a gyerekeddel. Ez mindig meglévő generációs probléma.

2017. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős helyzet.... én is úgy gondoltam a párkapcsolatot, hogy az két ember (PÁR) ügye, az exem meg úgy, ahogy te.

Ne erőltesd ezt a dolgot.

2017. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"Apróbb dolgokban elmondják a véleményüket amit vagy megfogadunk vagy nem."


Nézd, ha ez valóban így áll, akkor inkább lehet szó arról, hogy a barátnőd egyszerűen ki akarja sajátítani az életed (vö: ő akarja húzgálni a drótjaidat), mint a szülői leszakadás hiányáról.


Erről az opcióról mi a véleményed?


A barátnőd egyébként kompromisszumkész, jól együttműködő típus, vagy inkább önfejű, akarnok - neadjisten -, diktatórikus hajlamai vannak?

2017. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj már komkrét példákat az apróbb solgokra mert így nem lehet eldönteni hogy a barátnőd hisztizik vagy anyukád tényleg mindenbe beleszól.
2017. jún. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!