Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a barátnőmet, de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátnőmet, de ő nem bírja elviselni a családomat (? )

Figyelt kérdés
Már ott tartunk hogy találkozni se hajlandó velük. Hogy érhetnék el változást?

2017. jún. 10. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Ismerem én ezt az "apróságokban elmondják a véleményüket" szituációt. Gondolom minden ilyen találka az ő véleményükről szól, és mondják, mondják, mondják a magukét mint a felhúzott verkli. Hát nem csoda, ha erre nem kíváncsi. Ha esetleg ezek az összejövetelek nem erről szólnának, akkor könnyebb lenne mindenkinek.
2017. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen, exem anyja is "pár dologban" elmondta a véleményét... kb. ha nem osztottad, meg volt sértődve.


Én voltam az állandó szmét, amiért nem tudtam egyetérteni az újabb agymenéseivel és ennek hangot is adtam.

Vagy mikor olyan szinten ment a dolog, hogy az ex (31 éves "férfiről" beszélünk) hogyan hordja a haját, meg én miért nem vágatom le és társai.

Miért öltözök úgy ahogy (szoknya-top semmi mellkidobás) és a többi.


Nem véletlenül ex, gyűlöltem odamenni és két napon át jópofizni vagy épp az újabb baromságait hallgatni (természetgyógyász meg vallási agymenések). Persze az anyja, én nem szakítom el tőle, de ne várja el, hogy kéthetente ott legyek három napot, mert azt nem. Végül inkább szakítottam vele, akkor lógjon az anyja mellén, de engem hagyjon ki belőle.

2017. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki, mennyire apró dolgokba szólnak bele?
2017. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Zavarja, hogy minden nap felhívnak telefonon. Oké, tényleg fárasztó nekem is, főleg, hogy anyám olyanokkal jön, hogy "ettél már?" mintha valami dedós lennék, akinek mondani kell. Meg valóban idegesítő, hogy többnyire nem is tudunk miről beszélgetni, de akkor is felhív.


Zavarja az is, hogy folyton kölcsönkérik az autómat, mikor nekünk is szükségünk lenne rá.


Idegesíti, hogy anyám folyton negatív dolgokkal traktálja, míg a másik menyének csupa jó dolgokat mesél.


Idegesíti, hogy anyám erősködött, hogy át kellene mennie levelező tagozatra, és akkor hozzájuk tudnánk költözni, nem kellene másik városban laknunk.


Rengeteg ilyen van még. Részben igazat adok neki, de mégis csak a szüleim...

2017. júl. 31. 16:32
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szépen döntsd el, hogy a barátnőd számít igazán, vagy anyukád. Én megőrülnék, ha beleszólnának az életembe. Főleg, hogy ezt a felnőtt párkapcsolatokhoz írtad. Te is eldönthetnéd, hogy anyuci pici fia vagy vagy egy férfi, aki megbízik a társában és döntéseiben?
2018. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt én sem igazán csipáznám. Oké hogy a szüleid de így sosem lesz külön életed mert anyud mindig bele fog szólni mindig ott szurka piszkálja a másikat ahol tudja. Ha ez ügyben nem teszel semmit anyud miatt előbb vagy utóbb véget és a kapcsolatod. Meg a többi is ami majd lesz. Az meg hogy oda költözni hozzá eszembe se lenne.
2018. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, mégis csak a szüleid. Te meg mégis csak egy felnőtt ember vagy, párkapcsolattal és önállósodtál (elvileg). Gondolom majd szeretnél családot, akkor lesz egy saját külön családod. Bocs, de a barátnődnek adok igazat. Nem kell bunkónak lenni a szüleiddel, de határozottan húzd meg a határt és ne engedd, hogy beleszóljanak a dolgaitokba!
2018. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Gondolkodj egy kicsit a saját fejeddel:

- ha visszaköltöztök a szüleidhez, az eléggé visszafejlődés;

- a barátnőd nem akar kiszolgáltatott helyzetbe kerülni olyan emberek által, akiket nem kedvel;

- elképzelted már milyen hangulat lenne, ha visszamennétek?

- tudod milyen nehéz munka mellett egyetemet végezni? Elmondom nagyon rossz, saját tapasztalat.


Először is el kell beszélgetned a szüleiddel, mert ahogy leírtad, látod a szüleid hibáját. Nyugodtan megkérdezheted, hogy kedvelik-e a barátnődet, mert te ezt és ezt vetted észre.

Ha szereted a barátnődet kiállsz mellette.

2018. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A barátnőd helyében már régen kidobtalak volna, ha folyamatosan beledumálnak az életünkbe, kéretlen tanáccsal halmoznak el, bosszúságokat okoznak, ráadásul a puhap*cs pasija mindent ráhagy ezekre az emberekre, mert hát a szülei... előbb szokj le a pelusról, aztán keress magadnak barátnőt.
2018. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A pokolba vezető út is jó szàndèkkal van kikövezve. Gondolom Anyukàd nem úgy mondja el a vèlemènyèt, hogy az meg van kèrdezve, ès feltêtelezem, hogy gyakran nem egyezik a baràtnődèvel, amit meg nem tud tiszteletben tartani, hanem èrvel, győzköd a maga dolga mellett. Èn ha ezt egy fèrfi nem tudta kezelni, elhagytam. Bnöd mèg jó fej, hogy csak nem talàlkozik vele. Ti ennen a kapcsolatban nem hàrman vagytok anyàddal, hanem ketten a baràtnőddel. Ezt el kène magyarazni, neked, nem a bnődnek anyàdnak is. Ha baratnőd van, akkor felelőssèggel tartozol a nőèrt akit vàlasztottal. Fèfikènt ez a dolgod, ideje úgy is viselkedned. Èn az ilyeneket azert hagytam ott mert tudtam, sose lesz nyugtunk, ha a masik nem tesz erte, es ha a sajat anyjaval kapcsolatban nem tud megvedeni meg hatart szabni, hol vagyunk meg attol hogy ovjon a kulvilagtol. (Persze ez kolcsonos nalam, en is ovom a parom)
2018. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!