Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekk Elek és Pató Pál úr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekk Elek és Pató Pál úr keveréke, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon ért a szakmájához,ritka az ilyen,de az egész életét úgy csinálja,hogy ejj,még arra ráérünk.Fontos melókat megcsinál,de nagyon sokat félbehagy.4.X.-en már túlvan.Mint ahogy én se vagyok már 30.Mikor a saját lakásában éltünk,az maga volt a pokol sokszor,mert nagyon sokszor hangoztatta,hogy az az övé.Albérletbe kerültünk,nem lett jobb a helyzet,mert kevesebbet tudtam beleadni mint ő,így megint ment a hangoztatás,hogy ő tart el.Ezt megunva azt mondtam,hogy akkor tipli,én fizetem egyedül ahol lakok,így most külön vagyunk.Így most normális a viszony,viszont kitalálta hogy építene egy házat,én vagyok élete szerelme,stb.Viszont én arra azt mondom,hogy a lábamat be nem teszem úgy oda ha együtt akar velem lenni,ha nem iratja rá a nevemre.Lehet a haszonélvezeti jog az övé,így nem eladható,de nincs szükségem több ilyen kalamajkára.Tehát vagy így vagy sehogy,mert a mostani fix helyzetemből nem akarok utcára kerülni.El lehet ezt így mondani valakinek őszintén ? Szeretnék vele élni,nem akarok mást,persze ha normálisan viselkedik,de ennek ára van az ő szemszögéből,nem vehet hülyére.
2017. jún. 11. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötném össze az életem ilyen emberrel. Ez csak nyűglődés lenne.
2017. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"ennek ára van az ő szemszögéből,nem vehet hülyére..." - mar azzal hulyere vagy veve, hogy meg ezek utan is alazod magad ebben a "kapcsolatban".
2017. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mekk Elek semmihez nem értett, nem baj?
2017. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez nem mekk elek. Max annyiban, hogy az is hülye volt.
2017. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D
2017. jún. 11. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő házát úgy írassa rád, hogy te kanyi vasat se adsz bele, vagy te is beleraknád a magadét?
2017. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a skót nem kéne nekem!
2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyikőtök hülyébb mint a másik, grat.


Ő megkeresi és írassa a nevedre, golddigger passzt version. Ő meg minek hangoztatja, ki kit tart el...

2017. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mekk Elek szabónak bevált a végén ;)
2017. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez a fickó már eddig is bizonyította, hogy kevés, mint erdőtűznek a vízipisztoly!

mi változna?

csak magadra számíthatsz, egyedül. ne add fel a nyugalmad és a biztonságod.

ha annyira akar téged, alkalmazkodjon ő.

ha akar, lakjon veled - fizesse mindennek a felét, vagy legyen gáláns - bizonyítson.

ha letett valamit, és meggyőzött, akkor esetleg gondolkozz el rajta, hogy...

de addig is, legyen szíves és bizonyítson!

2017. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!