Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem zavar és elszomorít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondkiamiterzel kérdése:

Engem zavar és elszomorít, hogy nem mondja nekem a párom, hogy "SZERETLEK". Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
Azt mondja ez neki nem jön úgy, ha rákérdek, ami már ciki akkor mondja, hogy igen. Megkérdi miért kérdezem, sokszor elmondtam, azért mert szükségem van rá, hogy a tetteken túl halljam kinyilatkoztatva, vallomásként amit érez mint, ahogyan én is mondom neki magamtól. Nagyon szeretem őt, de ez nagyon bánt így férfiként pedig ahogy olvasom ez fordítva szokott lenni, a férfiak nem szokták mondani.

2017. jún. 12. 01:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Olvassatok a szeretetnyelvekrol.
2017. jún. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Én a másik oldal vagyok. Engem is baromira zavart, hogy a férjem nem mondta, de éreztette. Most már se nem mondja, se nem érezteti
2017. jún. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Így visszagondolva, a volt "csajom" se mondta soha. Inkább mondta, hogy de jó velem, álompasi vagyok, mindent megtenne értem. De csak hazudott, mert kidobott. Vagy nem gondolta komolyan. Én vagyok a hülye, mert megkajáltam, de azt gondoltam, hogy az ember azt mondja, amit érez. Én mondtam neki, hogy szeretem, de üresen csengett, mondtam is neki. De mi azért voltunk együtt, mert jó volt egymással. Ezek szerint csak nekem. Tehát nem biztos, hogy van jelentősége, ki mit mond. :-(
2017. jún. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as amit írsz hamiskásnak tűnik nekem. Ha üresen csengett részedről a szeretlek mire vártál, lehet mégsem szeretted. Ezt a nők megérzik.
2017. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

En se mondom ki soha. Egyszeruen ...nem tudom :D vagyis pont h neki nem mondom soha, mert valahogy en ahhoz "kemeny" vagyok.

De pontosan tudja h imadom. 5 eve jarunk, minden torodest megadok neki.

Nalam a szerelem, szeretet, hogy reggel az elso, este az utolso gondolatom is o.


Hogy reggel inkabb korabban kelek hogy neki megcsinaljam az ebedjet amit elvisz. Ejfelkor ha megkivan egy kis muffint, 30 percen belul kesz. Barmilyen lelki baja van, azt kozosen megoldjuk. Sosincs egyedul a problemajaval. Teljesen tamogatom, a keze ala dolgozom ugymond. Ismerem minden szokasat. Ha nem talal semmit, csak egy fel szo es tudom mit akar, es hol keresse. Es stb.


Nem tudom kimondani. De mimden tettemmel es gondolatommal ezt sugarzom. Erzi. Es nem kenyszerit bele h kimondjam. Nekem a szeretet nem egy szo, hanem egy eleten at tarto viszonyulas a masikhoz. Nem egy plussparna karacsonyra, hanem egy egesz eves kulon onmagamon sporolas hogy meglepjem egy udulessel.


Aki erti, erti.

22L

2017. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Igen, ha érzed a tetteiből, akkor nincs baj, vannak emberek, akik valamiért nem tudják kimondani.

Viszont ha már nem érzed rajta, kérdés, érdemes-e tovább folytatni. :(

2017. jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerettem, csak max. nem úgy, ahogy ő elvárta. Ő még csak nem is mondta. De inkább úgy mondanám, hogy olyan érzelmi töltet nem volt benne a szeretlek szóban, mint valami szerelmes embernél. Biztosan tudtam, hogy szeretem. Inkább tudatos volt ez a szó. Nem tudom hogyan mondjam, de ő is így gondolta az ő részéről, mert beszéltünk erről.
2017. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mondaná inkább, hogy ne haragudj, de nem szeretlek?
2017. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemes a szeretetnyelvekről olvasni, nagyon jól leírják azt, ami a háttérben állhat. Nem mindenki ugyanúgy fejezi ki a legőszintébben az érzelmeit. Van, aki pl. nem szereti gyakran mondani, mert akkor elértéktelendik neki a szó, stb.


Ill. nőként mondom, hogy az baromi irritáló tud lenni, ha folyton kérdezgeted, hogy "jaj, cica, szeretsz?"... ilyenkor tényleg olyan kierőszakolós, passzív-agresszív fílingje van.

Helyette inkább csak simán mondd el kérdzegetés nélkül, hogy neked szükséged van szóbeli megerősítésre.

2017. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az exem a kapcsolatunk második napján szerelmet vallott, napi szinten mondogatta, hogy szeret, ódák, stb. Sokáig voltunk együtt, de egy idő múlva már semmit nem ért, hogy hangoztatja, hogy szeret, közben meg más lányok képeire csorgatta a nyálát, hazudozott, stb.


A jelenlegi párom összesen kétszer, ha mondta magától, hogy szeret, azok ünnepek voltak számomra, így, hogy nem mondogatja, nagyobb súlya is van, mindemellett ő tettekkel bizonyítja inkább. Érzem, tudom, hogy szeret. Jól esik hallani persze, elhiszem, hogy szeretnéd. De ha ezen kívül más probléma nincs a kapcsolatotokban, akkor engedd el ezt.

2017. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!