Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a barátom tökéletessége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátom tökéletessége?

Figyelt kérdés

A pasim figyelmes, érzelmes, romantikus. Jól keres, igényes, minden nap sportol. Nem féltékeny, engedi, hogy a barátnőimmel legyek, nem korlátoz. Szeret szexelni, és szerencsére változatosan is. Nem titkolózik, elmond mindent. Lehet vele beszélgetni. Okos és megértő. Szereti az állatokat és a gyerekeket is. Szóval csupa jót tudnék csak írni, de ez zavar.

Idegesít, hogy annyira tökéletes, mintha egy romantikus film főszereplője lenne. Kínomban már nevetek, mert mit hozzak fel hibájaként. Ilyen dolgokat tudnék csak, hogy nem tud késsel enni, ezért villával vágja el a húst például. :D


Tudom, örülnöm kellene, és a két kezem összetennem, hogy ilyen pasim van, de nem tudok gond nélkül örülni.

És ne hálátlan pi**zzatok le, meg, hogy semmi nem jó nekem, ilyen komiktól kíméljetek!


2017. máj. 31. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
A homoszexuális férfiaknak mindig jól jön egy alibi barátnő.
2017. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hehe. Hát nehéz egy szenttel együtt élni :)

Nekem is kijutott egy :) és sokszor frusztráló, hogy minden helyzetben én vagyok a rosszfej, pedig alapból nem vagyok rossz, csak hozzá viszonyítva. :D

Az a baj, hogy nem mindig szeretem azt, aki vagyok mellette... De ő meg szeret és velem is el tudja hitetni, hogy jó vagyok, szóval végül is minden jó :D

2017. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ne legyél már kretén első.


De ő nem tart engem rossznak. Ilyenről szó sincs.

2017. máj. 31. 10:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos természetesen dolog, hogy a szeretteivel is verseng az ember, ha azok jobbak nála. Magamon is tapasztalom, hogy olyanoknak zavar a tökéletessége, akik pont nem fordítják azt ellenem, sőt... :"D


21/L

2017. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, #1, mikor olvastam a kérdező leírását, egy az egyben az a pasi jutott eszembe, akivel legutóbb randizgattam - jóképű, sportos, orvos, határozott, figyelmes...nemis hittem el, hogy ilyen férfi létezik. Viszont, mikor először találkoztunk, az első 2 percben olyan érzésem támadt, hogy lehet meleg? Mikor anyumnak bemutattam, ő is ugyanezt mondta, pedig csak pár percet beszéltek és egyébként abszolút férfias kisugárzása van a csávónak, de mégis... Ami még furcsa volt, hogy a szex elég érdekes volt vele, felállt neki mindig meg minden, csinos lány is vagyok, élvezte, de olyan unott volt közben, mintha ott se lenne fejben. Szóval, az #1-es lehet mond valamit..:D
2017. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy melegnek nem áll fel nőre semmilyen körülmények között, ugye tudod, utolsó?


Szerintem, ha a srác unott fejet vágott közben, nem élvezte, az azért volt, mert saját maga a mércéje. De mindenki más.

2017. máj. 31. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de eddigi partnereim mind olyan szenvedélyesek voltak az ágyban, ő viszont nem. De ha nem jöttem volna be neki, nyilván nemis randizgatunk...szóval vagy csak alapból ilyen "fadarab" az ágyban, vagy meleg/biszex, nem tudom :D Neked azt javaslom, hogy ne keress a kákán is csomót, érezd jól magad a sráccal, ennyi. Az legyen a legnagyobb probléma, hogy valaki túl tökéletes :D
2017. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meleg nem lehet, hidd el. :D

Szerintem biszex sem volt. Inkább arra tippelek, hogy nárcisztikus. Ők ilyenek, hogy unott fejjel szexelnek, mert a partner elrontja a szépségüket. :D

2017. máj. 31. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg nem vagy szerelmes, nincs meg benne az amire vágysz. Most, amiket leírtál...paraméterek..nevezhetjük őket előnyös tulajdonságoknak, de nem ezekbe szeretünk bele, hanem az egyediségbe,a tökéletlenségekbe, a részletekbe. Ez a jellemzés, amit írtál róla azt tanúsítja, hogy te is az embernek egy felsőbb szintjét (felszínét) nézed, így nem is csodálom, ha unod őt. Nem vagy belé szerelmes..
2017. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hupp-hupp. 😢 Együtt sírok veled, jó?
2017. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!