Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, akik távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akik távkapcsolatban élnek! Ti megcsalnátok a barátnőtöket csak ezért?

Figyelt kérdés
a barátom más városba megy egyetemre, a csoporttársai 90%-ban lányok lesznek és nagyon félek. Alig fogunk találkozni,mivel drága a jegy,hogy hetente lássuk egymást.

2017. jún. 12. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Aki meg akar csalni, az úgyis megtalálja rá a lehetőséget és ez nem a távolságon múlik.
2017. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy megcsal, de az könnyen lehet hogy belezúg másba és szakít veled.

Hosszú távon ha ritkán találkoztok, elhalványulnak az érzelmek. Pláne ilyen fiatalon. Én mondjuk ennyi odősen biztos nem pazarolnám az időm távkapcsolara, de t tudjátok.

2017. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled, ugyanez volt velem is a helyzet: Pestre mentem tanulni, a barátnőm maradt a szülővárosunkban. Elmentem gólyatáborba, sokat ittam(tudom sz*r kifogás) és végül megcsaltam, de később nagyon megbántam. Végül nem a megcsalás miatt mentünk szét, hanem a távolság miatt.
2017. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi fél (+ fél) éve húztunk le 1000km-ről, és kibírtuk, pesig havonta 4-5 napot lehettünk együtt.
2017. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát, inkább szakítanék, gerincem még van.



F

2017. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Van bennem annyi gerinc, hogy ne tegyem meg. Ha esetleg a táv miatt nem szeretném akkor inkább megmondanám neki. Viszont 17 hónap alatt egyszer se fordult ez meg a fejembe és szeretem a táv ellenére is. 264 km van köztünk.
2017. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!