Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek en reagalom tul?

Figyelt kérdés
En 20 eves lany vagyok baratom 23 eves. Hetente legalabb 3-4 szer szexelunk,ahogy tudunk talizni, ez rendben van, nekem neha tobb lenne az igenyem a szexre. Eloszor is eleg bevallalos vagyok, szeretem a szexet. Az a problemam hogy ugye en tobbet kivanom a szexet mint baratom, es mondtam neki hogy ha kevesebbet masztizni amikor nem tudunk talizni akkor lehet tobb lenne az etvagya felemamikor talizunk, volt olyan is hogy tali elott o valamikor kiverte maganak, aztan nalunk szex kozbe lelenkadt neki a melegre fogva. Amit oke megertek, de ha nem verte volna ki akkor lehet ment volna, en ezen jogosan akadok ki hogy nekem kicsit tobb szex kene es nem lep afele hogy ez jolegyen? Hanem meg kiveri aztan lelankad neki, igazat szolva rosszul esik. Hogy tudja hogy nekem tobb szex is beleferne, es megse tesz ezert.. Szerintetek?
2017. jún. 14. 07:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy nemkene magamra vennem ezt? Csak felek hogy nem akar elegge, mikozben o mindig mondja hogy de igen, es nem amiatt lankad le neki mert elotte kiverte valamikor.
2017. jún. 14. 07:12
 2/10 A kérdező kommentje:
Es nem az a gondom hogy masztizik, en is szoktam a nagy etvagy miatt.
2017. jún. 14. 07:13
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tulreagalod, arrol nem is beszelve, hogy egy hosszutavu, komoly kapcsolatban baromi unalmas egy ido utan, hogy "na, tali, akkor szexelni kell, mert kulonben hiszti lesz, es jaj, nem szexelunk eleget.". Egy kapcsolatnak azert ennel picit tobb dimenziobol kellene allnia, hiszen egyutt lakva pl. egyaltalan nem fent tarthato az, amit te szeretnel az atlag mindennapokban.
2017. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy szexelni kell, de amikor tudunk akkor kapunk az alkalmon, ez nem csak bennem van bennem hanem baratomba is
2017. jún. 14. 07:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez valoban igy van, akkor mi a problema?:) Ezek szerint mindig van szex, amikor van alkalom, nem? Ha nincs megfelelo hely, ido, akkor tobb nem tud lenni.
2017. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat igen, akkor csak nekem tulnagy az etvagyam valoszinuleg:D
2017. jún. 14. 07:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, neki sokkal izgatóbbak a lányok a neten mint te. Arra kielégül, rád tojik.
2017. jún. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert?
2017. jún. 14. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szinkronba kell hozni a dolgokat, neked több kell, mint neki, van ilyen...a közös nevezőt találjátok meg...és nyugodtan masztizz, vagy elégítsen ki máshogy, sokféle megoldás van...
2017. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Masztizz többet..
2017. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!