Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőmet, hogy ne legyen idióta?

Figyelt kérdés

Most azt csinálja, hogy napok óta nem eszik, aztán egyszerre bezabál és hánytatja magát. Éjszaka kaját lop a hűtőből, bár ezt sem értem, miért kell titokban, mert tőlem ehetne bármennyit. Én rendes, normál étrenden vagyok vagy fél éve, csirke, zöldségek, edzés stb., aki egészségesen az ezt tudja... Én azt érzem, hogy mindenben utánozni próbál, de mindig a lehető leghülyébb módon. Amikor összejöttünk ő egyetemre járt, én már dolgoztam, ő kitalálta, hogy ő otthagyja az iskolát, mert neki olyan meló kell, amit én csinálok.


Ez mitől van? Ha nincs rajta ez a megfelelési kényszer, akkor egy áldott jó szeretnivaló emberről beszélünk. Más találkozott már ilyennel? Én 27, ő 23.


2017. jún. 14. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A kajálási zavart okozhatja bulímia. Azt érdemes lenne pszichológussal megnézetni. Hogy a többi miért van, arról fogalmam sincs. Talán nem is akarta azt a sulit csinálni.

30/f

2017. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

>napok óta nem eszik, aztán egyszerre bezabál és hánytatja magát


Szóval bulimiás? Ez elég komoly dolognak tűnik, főleg, ha nem ismeri be, próbálja titkolni. Szerintem ne idiótaságnak fogd fel, hanem egy potenciálisan komoly betegségnek. Beszélj vele, próbáld meg talán rávezetni, hogy ez komoly dolog és lehet, hogy segítségre lenne szüksége. Vagy beszélja a szüleivel, akár. De ne intézd ezt el annyival, hogy "idióta".

2017. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bulimia is, de az a baj vele, hogy egyik pillanatról a másikra talál ki dolgokat, amiket azonnal akar, legkésőbb egy héten belül! Most 9 kg-t akar lefogyni egy hét alatt, mert valahol azt olvasta, hogy egy sportoló lefogyott ennyit...
2017. jún. 14. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg! Nem veszed észre? Kezeltetni kell!
2017. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem idiótaság, ez betegség, és így is kell kezelni. Szóval jöhet orvos...
2017. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű evési rendellenességek hátterében általában önutálat, alacsony önértékelés, szorongás és megfelelési kényszer áll. Ezt mutatja az is hogy "utánozni próbál" szeret téged és olyan akar lenni mint te. Ezeket a dolgokat kezelni kell, a bulimia veszélyes.
2017. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A probléma nem a gyakori "hatásköre".


Szakembert javaslok.

2017. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Psichológus, pszichiáter, mert bulimiás.


De ennyire nincs szégyenérzete, hogy lazán hánytatja magát előtted is?


Hát, az gáz. Én is bulimiás voltam, de titkoltam, mert tök gáz.


Egyébként lehet bipoláris személyiségzavara is, azok ilyen hirtelenek.

2017. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!