Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Januárban szakítottunk 5 év után. Van egy gyerekünk. Ő akart szakítani, én terápiát javasoltam de ő nem akart már dolgozni a kapcsolaton. Májusig alig hallottunk felőle, nagyon ritkán jött csak látogatni a gyereket is. Aztán kb május közepe óta többet jön, és a gyerekkel is sokkal jobban bánik (azt mondja hogy azért mert már nagyobb és lehet vele játszani már, eddig nem igazán tudott vele mit kezdeni). Velem is kedves, virágot is hozott egyszer, olyanokat mond, hogy már nem is tudja hogy miért hagyott itt minket, meg hogy hiányzunk és szeret minket. De én nem merek hinni neki, mert nagyon nehéz volt beletörődnöm, hogy vége a kapcsolatunknak, sokáig tartott amíg pl nem bőgtem miatta egész nap. Nem merem kockáztatni hogy hiszek neki aztán megint elhagy minket. Mert ha velünk akarna lenni újra akkor azt mondaná, nem? De nem kérte hogy hadd legyünk újra együtt... Szerintetek ez most mi? Csak szórakozik?

23N (és 25F)


2017. jún. 15. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szórakozik, előfordulhat, hogy megbánta.

Úgyis látni fogod, mennyire gondolja komolyan, nem kell kapkodni. Lehet, hogy egyszer visszaáll benned a bizalom, ha tesztek érte.

2017. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok embert kikészít a "bioriasztó" szirénázása és kiborítja-szétválassza a párokat.Ezt meg nem mondhatta dilidokinál sem, mert örökre végét hozta volna a kapcsolatnak.

Nyugalom, nem kell türelmetlenkedni ( ez nem last minute vásárlás a plazában ), mert idővel nyilatkozik és a leírt tettei erre utalnak.Óvatos és nem akarja elrontani újra, mert szeret titeket vélhetően bár te ismered...

2017. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!