Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti feladnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti feladnátok a kiegyensúlyozott kapcsolatotokat egy másik nőért?

Figyelt kérdés

Életed eddigi legjobb kapcsolatát képzeld el ahol nem veszekedtek, mindent meg tudtok beszélni. Ha egy kolléganőd/csoporttársad/idegen nő az utcán bepróbálkozna engednél a kísértésnek,ha külsőre jobban tetszene mint a párod?

Csak elméleti kérdés amin mostanában sokat gondolkodtam.



2017. jún. 16. 01:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
8-assal értek egyet. Talán egy-két férfi ellenállna neki, de a többség kétlem, bármilyen is legyen az aktuális partner.
2017. jún. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem és nem is adtam fel. Jól működő kapcsolatot, sokkal nehezebb találni, mint külsőre dugható nőt. Lehet külsőre csoda, az a jól működő kapcsolatra, nulla garancia. A jó szexre is nulla garancia. Attól, hogy külsőre szexuálisan őrjítő, még simán lehet pocsék vele a szex.

Nem akarsz galibát a kapcsolatodban, a kolléganőt, csoporttársad, ismerős nőket felejtsd el. Idegen nőkkel viszont simán szexelhetsz, a jól működő kapcsolatod mellett is.

2017. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%

Nő vagyok, de biztos vagyok benne,hogy egy pasi sem adja fel a ójl máködő kapcsolatát egy szembejövő fullextrás nőért.

De abban is biztos vagyok, hogy kevés pasi lenne aki ellenállna ha kapna valami jelzést arra,hogy lehetne valami...


Aztán,hogy a későbbiekben hogy alakul, ki tudja.


Fura amit mondok, de talán a nők még könnyebben felrúgnak egy jól működő kapcsolatot egy hatalmas, hirtelen jött "szerelemért", mint a férfiak.

Ennek lehet az az oka,hogy kevésbé képesek a párhuzamos kapcsolatokra.

2017. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyet.
2017. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem.

Még egy rossz kapcsolatban sem, ugyanis van gerincem.

Természetesen miután kiléptem, lehet róla szó.

Tudom régimódi vagyok. Legyen az én bajom.

2017. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganő, csoporttárs alapból kizárva. Idegen nők nem szoktak csak úgy férfiakra mászni. Már csak emiatt is nem a válaszol.


Ezen felül, ha kapcsolatban vagyok, akkor számomra nem létezik más nő. És ezt lehet szó szerint venni. Nagyon rossz szokás. :-/

2017. jún. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!