Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elvárható egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható egy friss párkapcsolatban a napi kontaktus?

Figyelt kérdés

kb 5 hete vagyok együt egy fiúval, aki élőben mindig mondja, hogy gondol rám meg mindig nagyon szeretetteljes és tényleg sokat tudunk beszélgetni, de amikor nem találkozunk akkor viszont alig ír, nem kérdezi meg hogy mit csinálok/hogy vagyok stb. Szerintem a napi egy sms nem lenne olyan sok és nekem természetes lenne, hogy ráírok és megkérdezem mi ujsag. Meg ami még zavar, hogy nem nagyon mondja el hogy mit csinal napközbe, egy részét tudom, hogy dolgozik delelottonkent, meg tanul de azt például hogy hogyan tölti az estéjét azt nem, és akárhányszor kérdezem hogy mit fog csinalni, az a valasz hogy semmi különöset..én még ha nem is csinalok semmit, akkor is tudok valamit mondani hogy pl. netezek, filmet nézek stb. Most is legközelebb kedden találkozunk és ma nem is írt semmit, meg szerintem hétfőig nem is nagyon fog...Ez nem fura picit?

24L és 27F



2017. jún. 16. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9, pénteken írtad, hogy kedden találkoztok legközelebb (ez is elég tini kategória), és ez 5 hete tart, ebből jött ki a 10, de lehet 15 is, akkor sem látom, hogy fele olyan fontos volnál neki, mint fordítva.
2017. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!