Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért néz?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok és az a helyzet hogy reménytelenül bele vagyok bolondulva egy fiú osztálytársamba. Mindíg észreveszem hogy órákon gyakra néz. Állandóan amikor ránézek akkor látom hogy engem figyel és hirtelen elkapja a szemét. Valamikor másodpercekig egymást nézzük. De bármikor amikor nyitni szerenék felé nem érti hogy mit is akarhatok tőle, és még barátnője is van. Ugyhogy nem értem ha közömbös vagyok számára akkor miért figyel fojton órákon és szünetekben? Mindíg megpróbálom kiverni a feljenből de miután találkozi a szemünk rájövök képtelen vagyok elfelejteni őt. pedig nagyon fáj hogy nem lehetek vele.

Tehát szerintetek miért figyelhet? vagy próbáljak meg máshogy közeledni hozzá? Nem értem a helyzetet, remélem tudtok segíteni.


2010. máj. 18. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mit bámul.
2010. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem kérdeztem meg tőle aszondja nem bámul csak én érzem úgy. Pedig látom.
2010. máj. 18. 23:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert ha nem nézne rám arra gondolnék hogy tökre nem érdeklem és akkor tényleg le kell mondanom róla de így képtelen vagyok ezt tenni
2010. máj. 18. 23:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az ablak mellett ülsz, ő meg kifele bambul.
2010. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valószínüleg azért, mert szép vagy és tetszel neki, kedvel... és folyton azon gondolkozik, h mi lenne ha...

De mivel fél otthagyni a biztosat és a bizonytalanba belevágni (azaz nem tudja eldönteni magában hogy most mit és kit akar) ezért minden bizonnyal csak örlődik egyenlőre a srác, s nem is fogja elmondani, hogy milyen érzések rejtőznek a lelke mélyén irántad.


Próbálj közeledni hozzá. Az kevés hogy csak nézed, ebből nem igazán jön le számára semmi, csak az hogy: "Úristen, most ő is engem néz, biztos nem érti miért nézem, de ciki"

Keresd a társaságát, próbálj flörtölni vele szünetekben, kérdezgesd a barátnőjéről...stb

Csak ne legyél túl rámenős se, neki kell megtenni az igazán nagy lépést mert ő van kapcsolatban. A lényeg, h valahogy tudtára add, nem közömbös számodra.



Vagy az is elképzelhető, hogy tényleg az ablakon néz kifelé, csak kicsit kancsal, és te értelmezed félre a dolgokat :P

(de inkább előbbire tippelnék)

2010. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és most elmondom nem az ablak melett ülök. Az előző nagyon értelmesen "beszélt", csak az a baj amikor én megkárdezem tőle hogy akkor most szemeztünk? vagy tetszem neked? vagy most mi van?, egyszer meg is mondtam neki hogy nekem is tetszk de ő teljesen értetlenül ált és nem értette mi van.

Ezért nem értem hogy akkor miért szemezgetünk és nézege engem, ha teljesen közömbösnek tünik irántam.

2010. máj. 19. 09:51
 7/13 anonim ***** válasza:
vannak olyan típusú fiúk szerény tapasztalatom szerint akik csak azért bámulnak, mert lejátszák a fejükben az aktus gondolatát, vagy h mit csinálna veled finoman fogalmazva.. ill. tetszhetsz neki vagy tetszik ahogy épp a hajad hordod, és elképzeli milyen lenne a csaján vagy egy ruhádat bámulja, ezt annyira nehéz megmondani, hogy mire gondol egy ember, nemhogy egy fiú, próbáld meg elfelejteni, mert szerintem te se akarsz a hárpia lenni aki beleavatkozott egy kapcsolatba... ugye?
2010. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
biztos le van húzva a slicced és kilóg a bré...:D
2010. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kössz csaj vagyok
2010. máj. 20. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak képzeled ezt a figyelmet? Hajlamos az ember mindent jelnek venni, ami nem az, olyan embertől, aki tetszik nekünk.

saját tapasztalat. :S

2010. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!