Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnőm, akivel már 4 éve vagyunk együtt, egy másik pasinál próbálkozik. nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. mit tehetnék hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

még gimiben ismertem meg,

úgy gondolom hogy 4 év sok idő, ennyi idő alatt ellaposodhat a kapcsolat és 20 évesen még nyilvánvaló volt hogy előbb-utóbb valamelyikőnknek megtetszik valaki más is, viszont én szeretném visszaszerezni a szerelmét


2017. jún. 17. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de már jó páran írták, mégis mindig ugyanazt fújod. Te nem segítséget vagy választ vársz tőlünk, te most csak sajnáltatni és a sebeid nyalogatni akarod. A barátnőd nem fogod elveszteni, mert már rég elvesztetted. Nem mindig a feltétel nélküli szeretet ami kell, a pincsi kutyás körbeugrálás meg kimondottan káros.
2017. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
De akkor ezt így vágod ugye, hogy kapcsolatfüggő vagy?
2017. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

igen, sajnos

mit tehetek ez ellen?

2017. jún. 17. 21:00
 14/25 anonim ***** válasza:

Honnan tudtad meg? Másoktól hallottad vagy te jöttél rá?


Ha mások mondták azzal nem kell foglalkozni, ha lebukott akkor csak azt tudom tanácsolni mint a többiek.

2017. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
lebukott
2017. jún. 17. 21:48
 16/25 acelsziv ***** válasza:
100%
És mivel indokolta? Nem hozott összfüggésbe téged egy meztelen csigával véletlenül?
2017. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Már elveszítetted. Szerintem hagyd, 4 év nem rövid, de nem is sok. Hagyd, engedd el, ha dolgotok van egymással, majd visszatér erőltetés nélkül, ha ennyi volt, akkor meg add meg magatoknak az esélyt, hogy megtaláljátok a hozzátok illő partnert mindketten, és ne húzzátok egymás idejét tovább.
2017. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy már meg is dugta. :/
2017. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedbe rendelnék egypizzát, megnéznék egy jó filmet, és aludnék egy jót, aztán másnap meló van, a megélhetése általába leköti az embert, ha meg hazamész, szívj el egy cigit, igyál egy sört, nézd meg a naplementét.
2017. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Költőnő? ***** válasza:
Hát a neten bőven van irodalma. Gúgli a barátod.
2017. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!