Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni egy párkapcsolaton kívüli vonzódást? (A vonzódás nem testi. )

Figyelt kérdés

Adott felnőtt pár, 4,5 éve együtt.

Nekem egy exem van, aki időnként ír. Nekünk sok okból kifolyólag nem jöttek össze a dolgaink, nem illünk össze, a család se fogadta el, én sem voltam szerelmes. Nem lehetett volna jövőnk.


Ő valószínüleg bármikor kapcsolatba lépne velem. Időnként ír nekem, én pedig nem akarok rossz kapcsolatot vele, ezért válaszolok, de egyértelműen mindig jelzem, hogy én a párommal óhajtok maradni.

Viszont pár hete megint megkeresett, és azóta sokat jár a fejemben.


Hogy tudnám kiverni a fejemből? Ez nem szerelem, tudom hogy élőben nagyon lehangoló lenne látni, de mégis sokat gondolok rá, interneten nézegettem, hogy mit csinál mostanában.


A kapcsolatom amúgy nagyon jó, szeretem, és szeretném vele leélni az életem, mert szerintem mindenben összeillünk. Csak emiatt lelkiismeretfurdalásom van.


Egyébként közös ismerettségek miatt az exszel nem tudom teljesen megszakítani a kapcsolatot, időnként össze is futunk (félévente kb).


Mással is volt ilyen? Nagyon rosszul érzem miatta magam. Szívesen beszélgetnék vele, de csak ennyi, viszont nem akarok reményt kelteni benne.



#lelkiismeret-furdalás #harmadik fél #Kapvcsolati problémák
2017. jún. 19. 13:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, köszi! Tényleg, amúgy erre magamtól sose jöttem volna rá :)

Azért nem olyan kilátástalan a helyzet, majd megpróbálom szorosabbra fűzni a baráti kapcsolataimat.


Sokszor azt gondolom, hogy nekem a legtöbb korosztályom-beli lány unalmas... Nem nagyon van közös témánk, meg nem keltik fel annyira az érdeklődésemet. Így például találkozni sincs kedvem velük egy idő után. Meg jól elvagyok egyedül, de úgy látszik nem eléggé.


Ha valakinek van még valami ötlete, azért írjon, mert nagyon érdekel, most is mikre jönnek rá a válaszolók, így ismeretlenül is.. :)

2017. jún. 19. 14:36
 12/15 A kérdező kommentje:

Amúgy a gimis barátnőimmel (1-2) találkozgatok, de nagyjából évente 3-4-szer, szóval azért ez nem az igazi. Meg nem csetelünk. Ott meg megint az a baj, hogy ami addíg közös téma volt, már nincs, mert én egyetemre járok, ő nem, és ezeket elmesélhetjük egymásnak, de már nincs annyi közös ismerősünk. Nehéz ügy :)


Amúgy már gondoltam arra, remélem ha gyerekem lesz, majd más szülőkkel kötök barátságokat.

2017. jún. 19. 14:42
 13/15 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatom amúgy nagyon jó, szeretem, és szeretném vele leélni az életem, mert szerintem mindenben összeillünk."


Ez blama, kamu. Ha jó lenne, nem az exed járna a fejedben. Döntsd el, hogy mit szeretnél. Ne játssz emberek érzéseivel!

2017. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

""A kapcsolatom amúgy nagyon jó, szeretem"

Tényleg? mesélj még. Ha nagyon szeretnéd, egyrészt k.-ra lexarnád az exed, tiltanád és többet szóba sem tudnátok állni egymással,csakha az ismeretség által összefuttok, másrészt pedig nem áradoznál róla,hogy milyen jó vele beszélgetni.


Nekünk, idegen hozzászólóknak hazudhatsz, de magadnak ne.

2017. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha élőben találkozunk, hozzá se szólok, próbálom kerülni. Max köszönök, nem akarok semmi kapcsolatot.


Egyébként olyan helyen ír, ahol nem tudom tiltani, facebookon nem ismerősöm.


Abba biztos vagyok, hogy szeretem a barátomat, ez nem a kérdés tárgya.

2017. jún. 19. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!