Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom mindig hamarabb haza jön az iskolából?

Figyelt kérdés

Párom OKJ-s képzés miatt kollégista.

Általában péntektől vasárnapig vagyunk együtt.

2 éves képzés. Már RENGETEGSZER előfordult, hogy közölte, hogy annyira hiányzom neki, hogy jön haza.

Mondom, rengetegszer. SOkszor a szülei sem értik, miért. Ott annyira nem veszik komolyan a hiányzást. Mindenféle kifogást mond, hogy elrontotta a gyomrát, fáj a feje...

És elengedik.

Én szeptembertől kezdem az egyetemet, most otthon vagyok mert egy beteg rokonomra vigyázok.

ÖRÜLÖK neki, hogy velem tölti az idejét, de annak nem, hogy hipp-hupp bejelenti, hogy jön, és akkor ő jön. Ráadásul iskolából.

És ő elvárja, hogy azt az időt kettesben, együtt töltsük. Mit tegyek? Kezd nekem ez sok lenni. Ha kedd este közli, hogy szerdán jön, elvárja, hogy én vele legyek vasárnapig.


2017. jún. 20. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már vele megbeszélni, hogy ez neked így nem jó?


21/L

2017. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem Téged nem érdekel már igazán, ezen kellene elgondolkodnod. Ha így van, szembe kell vele nézned és el kell Neki mondanod.
2017. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Tegnap még nem az volt, hogy unalmasnak tart?
2017. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
OKJ kepzes kollegiummal? Ilyet meg nem hallottam, milyen kepzesre jar?
2017. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tele a zacsi, akkor füttyent... nyugi, szerembertől vége lesz, addig meg vagy teljesítesz, vagy kirakod.
2017. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!