Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok vagy ne foglalkozzak vele, mert nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Már eltelt két hét azóta, hogy volt egy autóbalesetem és most jöttem rá, hogy a barátom elég furán kezelte, rosszul esik ez tőle.

Igazából nem lett nagy bajom ezért lehet feleslegesen drámázok, de amikor megtudta, hogy balesetem volt dolgozott tovább és csak másnap reggel jött be hozzám a kórházba.Szerencsére "csak" mindkét bokám tört el és a nyakam rándult meg, de órákig sokkos állapotban voltam, nem is én értesítettem, fogalma se volt, hogy nem annyira súlyosak a sérüléseim.Ha belegondolok én rohantam volna hozzám, de ő még telefonon se próbált meg elérni.

4 éves kapcsolat, együttélünk és úgy tudom nagyon szeret, de ez kicsit elbizonytalanít.A legszebb, hogy mikor mondtam neki mennyire nem volt ez szép bunkón mondta, hogy reméli hamar lekerül a fekvőgipsz, mert unalmamban már kreálom a problémákat.

Ha félig holtan fekszek akkor se érdeklem? Normális ez egy kapcsolatban?


2017. máj. 30. 19:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, le se sz*r.
2017. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Ha az enyémnek lett volna balesete, akkor is rohantam volna a kórházba azonnal, ha csak néhány karcolás lenne rajta.
2017. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, akkor vér gáz...



Nehezen de el tudok képzeni olyan szituációt, hogy nem dobok el rögtön kaszát kapát, és rohan, de az is biztos, hogy ez csak akkor, ha már 1000%-ig tudom, hogy minden renben, és akkor is legalább telefonon nyúznám, hogy mi van, minden ok e, és amint lehet mennék.

2017. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan haragszol, ha a testi sérülések nem is voltak súlyosak, a lelkiek azért igen...
2017. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
#4 eltört mind2 bokája. Az azért elég súlyos...
2017. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

#5: az állapota stabil volt, nem volt életveszélyben.


Másrészt az ember ilyenkor aggódik a párjáért, tehát ha azonnal nem is tud mindent otthagyni a munkahelyen, azért nem vár másnap reggelig, hogy előkerüljön

2017. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Jogos...én mentem volna ezerrel, melóból is el lehet szabadulni, főleg ilyen esetben.
2017. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem ebben az esetben, ha értesítenének, hogy a barátnőm

balesetezett, és kórházba kerül, akkor fogom magam, és

megindulok. A munkaköröm ezt lehetővé teszi, nem tudom,

hogy a barátodé milyen, de gondolom, ha akarja, meg tudja

oldani.

Nem az a lényeg, hogy mennyire sérült meg, hanem hogy

kórházba került, egyedül, trauma után. Egy sima agyráz-

kódás miatt is felkelnék és mennék....

2017. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok az az agyonféltő ember, de ha a társam bajban van, megyek hozzá és mellette vagyok.
2017. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben jogosan esik rosszul. Talán menthető lenne a helyzet, ha belátná, hogy mekkora gyökér volt, de nem úgy tűnik, nem is érti a problémát. Nem hiszem , hogy jövője lenne a kapcsolatnak, ha ennyire másképp látjuk ezt.
2017. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!