Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy nem állt mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Nő létemre ki kellett húzni a fogamat, az egyik rágót, és jelenleg nincs pénzem megcsináltatni.

Bedagadt az egész arcom, közölték az orvosok,hogy ez már kórházi eset. Az ügyeletekről elküldtek, egész nap a sírás folytogatott, mert iszonyatosan fájt, egy fájdalomcsillapító sem hatott.

Több orvost megjártam, amikoris kaptam antibiotikumot. Estére viszont olyan szinten bedagadt, hogy duzzadt a szemem felé, így nem teketóriáztunk, szüleim bevittek Pestre egy ügyeletre. Ott megröntgenezték, és közölték, hogy ezt bizony ki kell húzni.

Ilyen fájdalmat még nem éltem meg. Mikor kihúzták, teljesen megkönnyebbültem, mintha a bűneimtől szabadultam volna. :D

Felhívtam a páromat, megmondtam neki, hogy ki kellett húzni, mire ő kiakadt, hogy én hogy lehettem ilyen buta, hogy kihúzattam, mert azt bizony meg tudták volna menteni.

Mondtam neki, hogy ez így volt jó, mert nem kell tovább szenvednem, és sokkal jobb, de szerinte hatalmasat hibáztam és én tudom.

(hozzá teszem, neki is ugyanaz a foga hiányzik. :) )

Azóta nagyon rosszul érzem magamat. Lehet apróság, de ahelyett, hogy mellettem állt volna, még rámförmed a telefonban.

Azóta teljesen magam alatt vagyok. Jogosan?

Az önbizalmamon is csorbát ejt, de nyilván most nincs pénzem műfogért, amit nem csak beragasztanak, hanem rendesen, igényesen megcsinálnak.


2017. jún. 21. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy tahó. Nekem is ebben az évben kihúzták egy őrlőfogamat (korábban gyökérkezelték már), de a barátom végig mellettem volt. Elkísért ügyeletre hétvégén, ahol szintén azt hitték gyökérkezeléssel meg antibiotikummal majd menthető lesz a fogam...konkrétan 3 napig nem aludtam és szenvedtem reggeltől estig és végig virrasztotta velem az éjszakákat a barátom, mégha tehetetlenek is voltunk.

Teljesen jogos, hogy magad alatt vagy. Egy az, hogy semmi empátia nincs benne vagy hogy egyáltalán örülne neki, hogy végre nincs fájdalmad de még be is szól, hogy egy hülye vagy. Bennem megrendülne alaposan a kapcsolatba vetett hitem a helyedben...gondold át együtt maradsz-e vele.

2017. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szergej55 ***** válasza:
Nem tudom, talán intézzétek el egymás közt felnőttek módjára, nem én fogom az egód simogatni vagy leugatni téged ismeretlenül.
2017. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy meg lehetett volna menteni, vagy nem. A te fogad, azt csinálsz vele, amit akarsz. Ezt föl kéne fognia, nem rád förmedni. Ha más is a véleménye, nem így kell kifejezni.
2017. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmi garancia nincs arra, hogy a gyökérkezelt fog utána megmarad hosszú távon. Nekem kettő is szét tört egy éven belül, de ismerek olyat akinek meg több éve bírja. Ha hátulról húzták ki a tiédet akkor pláne nem értem mit vergődik a kedves párod, nem is látszik.

Amire pedig ragasztott fogként gondolsz az a híd, az semmivel sem gagyibb megoldás mint az implantátum, és a fogorvos dönti el hogy neked melyik lenne a jobb.

2017. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!