Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl a helyzetet, vagy ez tényleg nem megszokott egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

A barátom az elmúlt két hétben nagyon sokat dolgozott, így nem találkoztunk. Én ebből nem is csináltam alapvetően problémát, megértő voltam, gondoltam van elég baja, nem nyaggatom még én is.

Viszont!

Napok teltek úgy el, hogy nem beszéltünk, meg se kérdezte, hogy mi újság, hogy vagyok, amikor én felhívtam szinte sose ért rá, persze mivel dolgozott nem is hívtam túl sokszor, gondoltam ha ráér visszahív.

Közbe tudtunk is volna találkozni, de akkor is volt kifogás.

Amikor én szóvá tettem neki, hogy nekem ez így nem jó és nekem nagyon rossz volt ez a két hét, egyáltalán nem értette meg.

Nem az a baj, hogy dolgozik, hanem hogy a munkán kívül sem érzem az érdeklődést.

Lehet én reagálom túl, de én úgy gondolom, hogy azért napi egyszer elvárható, hogy beszéljünk. Én is sokat dolgozok, tanulok mellette, háztartást vezetek, stb., de ha csak pár percre is, akkor is szakítok időt arra, hogy beszéljünk.


Mi a véleményetek erről?

Köszönöm a válaszokat előre is, nem fogok megsértődni ha azt mondjátok, hogy én vagyok a hisztis. :D


U.i.: Mindketten huszonévesek vagyunk.



2017. jún. 23. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy pasik úgy szakítanak, hogy egy olyan helyzetbe hozzák a lányt, hogy szakítson. Nekem ez arra emlékeztetett
2017. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyes*
2017. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Tirpák a srác. Úgysem dobod ki.
2017. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha így folytatódik, előbb utóbb vége lesz, mert hosszabb távon nem leszek mellette boldog.

Igazából csak erre lettem volna kíváncsi, hogy én vagyok e túl érzékeny, vagy ez tényleg nem megszokott egy kapcsolatban.

Nagyon szeret és fontos vagyok neki, amikor együtt vagyunk mindig érezteti és érzem is, ezért se tudom nagyon hova tenni ezt az elmúlt időszakot.

2017. jún. 23. 00:25
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

= ha nem keres probléma van. Dohányos ember ha nincs ideje, állandóan rohan, futás közbe szívja el a cigit mert szüksége van rá. Remélem érted a hasonlatot.


Én magamból indulok ki. Nekem a munkából és a sok s zarbol egy menekvésem van, az a lány akit szeretek. Ő a váram, ő tölt fel energiával hogy másnap/legközelebb mély levegőt véve újra képes legyek megbírkózni a mindennapok baromságaival.

2017. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazad van...

Köszönöm!

2017. jún. 23. 00:29
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
"Dohányos ember ha nincs ideje, állandóan rohan, futás közbe szívja el a cigit mert szüksége van rá. Remélem érted a hasonlatot." give this man a cookie, ritka az ilyen jó hasonlat :D
2017. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Ki a fa szt érdekel, hogy mások kapcsolatában megszokott-e a szituáció, ha neked nem jó?
2017. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

nem ilyen egy jó kapcsolat


Ha szeretek valakit és van pár óra szabadidőm, elmegyek hozzá és félálomban is rámászok:)

2017. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fish1 ***** válasza:
86%
Valami más van a dolog mögött. Olyan nincs, hogy 2 hét alatt ne legyen 1-2 óra szabadideje, és akkor még keveset mondok. Nem hiszem, hogy komolyan venné ezt a kapcsolatot.
2017. jún. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!