Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha a pocakos párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha a pocakos párotokat megpróbálnátok fogyózásra bírni, de ő ezt elutasítaná, mondván "ez itt nem pocak, hanem tekintély", hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 24. 20:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%

#7


A tekintélyes pocak NEM 3-4 kg felesleget jelent. Hanem minimum ilyet: [link]


#9

159 centi vagyok, 50 kg, heti szinten egyszer futok 30 percet, 10kg-s súlyzóval edzem itthon már másfél éve, erről az oldalról is szoktam venni tornavideókat: [link]

hullahoppkarikázni is szoktam 30-60 percet, ugrálókötelezem és eddigi 26 évemből mindig is imádtam mozogni és odafigyelni az alakomra, a mozgásra és az egészségre!


Mert az Egészség a legdrágább kincs.

2017. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%

En ezt szeretovel kompenzalom, igy nem erdekel.


Mondjuk nem igaz, mert erdekel es vegre tesz azert h lefogyjon de egyszeruen akkorara hizott, hogy nem birok hozzaerni. Mitol? Attol, hogy szabalyosan zabal, vegre elkezdett edzeni le is ment 5 kilo de edzes itan pizza, csoki......


Majd amikor ledob magarol egy szignifikans mennyiseget, akkor beszelhetunk szexrol.


En milyen vagyok? Het 5 szor gym, ketszer meggondolom, h mit eszem. Go figure.

2017. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#12


Akkor mi tart mellette?

2017. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
Fogadd el őt úgy ahogy van, ha még szereted.Ne érezze már szegény, hogy nem elég jó neked. Tökre lesújtó tudhat lenni szerintem. Nem piszkáljuk a párunkat a súlyával, hanem elfogadjuk, szeretjük, és támogatjuk. Vagy pedig, ha ez nem megy, akkor szakítunk. Nehogy már még te is hátbaszúrdpiszkálgasd ezzel, hogy kövér. Ne rombold az önbecsülését. Ha igazán fontos neked, akkor nem bántod, merthogyha felrovod neki, az sértő. Van valami sztárpár, már 40 fölöttiek mind a ketten a pasinak nem tetszett, hogy a felesége felszedett pár kilót, és egyszer csináltak egy bombanős fotósorozatot ezzel a csajjal, és akkor kitalálta neki a pasi, hogy mégegy ilyet szeretne. Asszem, hogy a csaj meg tök szomorú lett, hogy meg akarja őt változtatni, nem fogadja már őt úgy el, és nem találja már olyan szépnek így, mint régebben, és nemrég derült ki, hogy a csaj pajzsmirigy-probléma miatt szedett föl pár kilót ráadásul, tehát nem pl sport hiányából adódóan, vagy ilyesmi; különben is, minek nyúznád azt, akit szeretsz ilyenekkel, meg amúgyis , mindenki fáradt, mert gürizik, ideje se feltétlenül van, csak hogy esetleg maximum egy picit szusszanjon; ne bántsd őt ezzel; ha szereted, maradj vele, ha nem, akkor meg ne piszkáld a külseje miatt. Ha nem tetszik valami, akkor ott lehet hagyni.
2017. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
*tehát amig nem fenyegeti az egészségét a túlsúly , addig nem is piszkálnám vele. Kell ő neked, vagy nem? Ozt kész:)
2017. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A túlsúly már a kialakulása kezdetén fenyegeti az egészséget, csak nem szokták komolyan venni, és ezért lesz nagy túlsúly, ami már tényleg fenyeget.


Én sokkal szívesebben költök most a megelőzésre, és szánok rá időt, amennyit csak ki tudok szorítani, kialakítom a rutint, amit így nem is érzek megterhelőnek, mint hogy később még többet költsek speciális diétákra, gyógyszerekre meg orvosokra...

2017. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
51%
Nagy kő alatt lapul a nagy gyík!
2017. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést nem láttam, de most megnézem.
2017. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
A szorgalmasság, igényesség a tekintély, nem a lustaság, igénytelenség.
2017. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekintély, hanem égő.
2017. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!