Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Nagyon szeretnék egy társat! Régebben el jártam prostikhoz de már nem teszem. Ha nehéz is ki bírni.

Figyelt kérdés
Csajozni nem szoktam hiszen nem merek oda menni senkihez ismerkedni.Akár hányszor meg próbáltam mindig rám tört a gyomor görcs.Nem is tudom hogy mit kéne mondani.Kezdek attól félni hogy soha se lesz senkim.F
2015. dec. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem szabad ennyire rágörcsölnöd.
2015. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy prostival sokszor olcsóbban kijössz, mint egy úgynevezett barátnővel.
2015. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak rá kell szánnod magad, hogy odamenj. Onnantól már nem ronthatsz el semmit, mert csak a kinézeteden múlik a sikered.
2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többször is rá szántam magam amikor már közel voltam mindig meg hátráltam.Tiszta görcs voltam.Nem tudom hogy mit kéne mondani.
2015. dec. 1. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit mondasz. Kizárólag az számít, hogy külsőre tetszel-e a lánynak.
2015. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oda se merek menni egyhez se.Ezt hogy lehet le küzdeni ezt a félelmet?
2015. dec. 1. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Vegyél néhány drágább ruhadarabot, amiben kényelmesen is érzed magad.


2. Mielőtt kimész csajozni, tölts el hosszabb időt a fürdőszobában, és legyél a lehető legápoltabb éllapotban.


3. Tudatosuljon benned, hogy a visszautasításnak ezer oka lehet, és ebből csak egy az, hogy nem tetszel a kiszemelt hölgynek


4. Vedd rá magad hogy megcsináld az első megközelítést, akármennyire is nehéz, mert ami igazán segíthet, az a tényleges gyakorlás

2015. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!