Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit szólnátok hozzá ha megtudnátok hogy a randipartneretek vagy barátotok már volt néhányszor prostinál?

Figyelt kérdés

Ha a kapcsolat illetve ismerkedés elején derülne ki, mit szólnátok hozzá? Ha hallottatok már hasonló történetet mi lett a vége?

Jelen esetben fiatal, 25 éves srácrol van szó.



2017. jún. 25. 22:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
engem nem zavarna, fiatalabb korában párom is volt nem is egynél
2017. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

Volt már rá példa, hogy ismerkedtem épp valakivel, és róla kiderült. Megmondom őszintén, kiábrándító volt, csalódtam, nem is folytattam vele tovább. Ennek tudatában sosem tudtam volna pl lefeküdni vele. Ha kapcsolat alatt derül ki akkor meg szakítottam volna. El nem ítélem aki ilyet tesz, az ő dolga, de igénytelenségnek tartom, és nekem ilyen pasi nem kell.

Nekem nem jön be, ha egy pasi ennyire nem tartja magát semmire, ennyire igénytelen, hogy ilyen nőkkel került intim viszonyba. Le lehet pontozni, nem érdekel. Nekem ez nem fér bele és kész, hogy ilyennel legyek együtt/kezdjek kapcsolatot.

2017. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

"Bizony-bizony, elítélik. Viszont marha érdekes, hogy azt sosem, ha több tucat partnere volt előtte"


Szerinted. Én pl olyan nő vagyok akinek nem kéne olyan pasi aki prostinál volt, viszont olyan sem aki átment a fél városon, sok 1 éjszakás kalandja volt. Ilyen is van, szóval nem tudom miből szűrted le, hogy a nők csak a prostizó férfiakat nem kedvelik. Egyébként az exeim előtt, és a férjem előtt sem volt titok, hány partnerem volt életem során. Mindig felvállaltam, nincs mit szégyellnem. Nem éltem apáca életet, viszont ribi sem voltam soha.


Szóval nem kell általánosítani.

2017. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Semmi közöm hozzá,mit csinált előtte,ha csak nem embert ölt.
2017. jún. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azért egy STD szűrést biztos csináltatnék mielőtt szexre kerül a sor. Ezen kívül nem igazán zavarna, talán csak kicsit.
2017. jún. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is túl van ilyesmin fiatalabb éveiből...

Egyáltalán nem érdekel. Nem zavar. Még a sztriptízbár sem, hogy eljárkált oda a kanbulizni :)

Amúgy nem csak kvától kaphatna el valamit, sokan ezt is elfelejtik...

Azt gondolnám, hogy oké, neki ez is pipa, kipróbálta. Egészségére, ami birizgálta a fantáziáját, azt ő letudta az ilyen nőkkel.

Én ebben semmi kivetnivalót nem találok, főleg úgy, hogy azelőtt történt ez, hogy összejöttünk vagy eleve megismertük egymást.

Ja, amúgy mi azóta is együtt vagyunk ( lassan 15 éve) , vannak gyerekek is... köszi, jól vagyunk, egészségesen! :)


35 N

2017. jún. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna. 31 N. ha pasi lennék én is elmennék, :)
2017. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Azért van itt néhány olyan nő,akiknek jó a hozzáállása,az az nem zavarja őket,ha valaki volt prostinál. Különben egyszerű a megoldás,nem kell elmondani az ilyesmit.
2017. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kikérdezném, hogy volt és mint volt.


Ami nálam szakítóok lenne:

- ha kapcsolatban volt, amikor elment k...zni

- ha nem lenne hajlandó teszteltetni magát

- ha olyan igénytelen volt, hogy vmi koszos szutykos kis útszéli libához ment, nem igényesebb prostihoz

- ha férfiprostival vagy shemale-lel volt, vagy vmi nagyon perverz fétis-prostinál


A többi nekem nem lenne szakítóok. Szükségletei vannak az embernek, és ilyen szempontból mindegy, hogy prostihoz ment, vagy a diszkóban szedett fel vkit.

(mondom ezt úgy, hogy én személy szerint nem dugnék kapcsolaton kívül)

2017. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az jobb ha az ismerősi köréből döngeti a házas nőket ? Az en pasim egyiket es masikat is teszi
2021. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!