Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti változtatnátok az öltözködé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti változtatnátok az öltözködéseteken, stílusotokon a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Gyakran leszólja a ruháimat, néha kifejezetten megtiltja, hogy felvegyem az adott ruhadarabot vagy azt mondja, így nem mutatkozik velem nyilvánosan...
2017. jún. 27. 14:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és ha panaszkodik, elvárnám, hogy rendesen indokolja meg. Én is megmondtam a páromnak, amikor sportpulcsiban akart eljönni velem a Vígszínházban, hogy sztem jobban tenné, ha felvenne egy inget inkább, mert színházba elegánsan kellene felöltözni. Szóval indokolja meg... ne az legyen így nem mutatkozom veled, így szar, úgy szar, nyomi.
2017. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Ésszerű határokon belül igen, ugyanis elsősorban neki szeretnék tetszeni. De remélhetőleg ő is figyelembe veszi, hogy nekem milyen ruha tetszik rajta.
2017. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Még ha igaza is van, azt sem ilyen undorító stílusban kellene előadni. Ez számomra csak annyit jelentene, hogy egy hangyaf-sznyit sem tisztel az illető, úgyhogy már csak emiatt is azonnal elbúcsúznék.
2017. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen volt, de én nem változtattam a kedvéért a főbb ruhadarabjaimban, ugyanakkor így visszagondolva volt egy-kettő, ami jogos volt, és azon pedig igen.

Például én hajlamos voltam olyan nadrágban járni, amiből kint volt a fél fenekem-amióta szóvá tette, hogy ízléstelen, azóta utcán egyszersem volt rajtam.

Tehát az ilyenekre figyelek.

Ugyanakkor ha bármi másba bele köt-sminkem, hajam, vagy a ruha színe, fazonja, vagy, hogy nézd drágám a másik lánynak milyen jó ruhája van-azokkal nem foglalkozom.

Nem lennék például rocker csak azért, mert neki az jön be. :D

2017. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
A párom kedvéért nem változtatnék, csak magamért, hiszen az már nem a saját stílusom lenne, hanem az övé.
2017. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs pénzem arra, hogy olyan ruhákat vegyek, amiben feszengek.
2017. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmesen, kifejtve és nem erőszakosan adja elő, hogy mi a probléma az öltözködésemmel, és van is alapja, akkor átgondolnám, és ha jogosnak érzem, és látok rá megoldást, akkor változtatnék.

Viszont a te leírásodból nem úgy tűnik, hogy tisztelettel adta volna elő a párod, hanem úgy, hogy mintha csak egy bábu lennél mellette. Meg mi az, hogy megtiltja, hogy ne vegyél fel valamit? Ebből egyértelmű, hogy nem a társaként, hanem alárendeltjeként tekint rád.

2017. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Aha. Szóval csak addig jött be neki az öltözködésed míg össze nem jöttetek... Te meg mond neki hogy: növesszen szakállt, vágja le, legyen hosszú haja, ne hordjon nyáron se rövidnadrágot stb.
2017. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18# Nem rossz, ne rossz, de én inkább azt mondanám neki, hogy növesszen nagyobb farkat, különben nem fekszek le vele.

Így kvittek lennénk.

2017. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem.


A párom maximum annyit fűz hozzá, ha valami nem passzol valamihez, és ajánl mást, de a ruhatáramból.

2017. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!