Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egyszer két óra hétköznap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egyszer két óra hétköznap és egy péntek este ottalvás és szombat délutánig együtt levés szerintetek elég egy komolynak mondott két éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 18:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az együttélésre sajnos jelenleg nincsenek meg sem az anyagi, sem pedig az egyéb lehetőségek, szóval ez nem opció jelenleg.
2017. jún. 28. 19:34
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés, és szerintem szerinted is, mert másképp nem írtad volna ki a kérdést. Amúgy mi is két éve vagyunk együtt, és nem, nem szórakozunk egymással annak ellenére ahogy az egyik válaszoló vélekedik :D de én még tanulok, addig nem tervezhetjük komolyan a közös életet. így péntek délutántól hétfő reggelig vagyunk együtt. SZóval ez sem sok, de kihasználjuk azt az időt, amit tudunk. Mondjuk nálatok mi akadálya, hogy a hétvége további részét nem töltitek együtt?
2017. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, mi nem lakunk egy helyen, kb. 80 km-re egymástól.
2017. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez semmi. Vannak egyáltalűn közös programjaitok, amikor nem otthon vagytok?
2017. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ez kevés lenne.
2017. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Picit kevéske :(
2017. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon... komolyan, tiniként többet találkoznak az emberek egymással, de ne zavarjon.


Mi fél év után összeköltöztünk, bakter, nem gyerekek vagytok már ti sem, hogy heti egy otalvásra redukálódjon a kapcsolatotok.

2017. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Háááámiért? :) A srácnak baromi kényelmes, meg van a heti ürítés, aztán nincs gondja a csajra. Nem kell közös programokat szervezni, nem kell a csajra költeni, nem kell a csajjal beszélgetni, nem kell házimunkát együtt csinálni, nem kell a csaj gondjaiba részt vennie, segítenie neki valamiben is. Hülye lenne ilyen kényelmes dolgot feladni, azon kívül meg azt csinál amit akar.
2017. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fél év után összeköltözik, és ilyen ad tanácsot. LOL
2017. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!