Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki ennyire értetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire értetlen?

Figyelt kérdés

A barátomrol van szo. Jo a kapcsolatunk, sok dolog rendben van, megvan a bizalom stb. Azonban most volt koztunk egy kisebb konfliktus, ugyanis egy buliban egy női ismerősét olelgette (amivel annyira nem is lenne baj), de az az ismerős mar lassan egy éve nyomul ra. En ezt nagyon sok alkalommal eszrevettem, például munka utan megvárja a baratomat, minden nap ir neki, de tényleg mindennap, szíveket meg szeri üzeneteket küld neki, folyamatos kontaktban van vele, ha a baratom mas lannyal beszélget megsértődik ra stb. Epp ezért kicsit kiakaszotott egy kép amin az ominózus jelenetet láttam, de nyugodtan, mindenféle veszekedés nélkül tettem szóvá, hogy vajon mi volt azon a munkatarsas bulin (több munkatárs is ott volt, en nem tudtam menni). Persze gondoltam, hogy nem csalt meg, bízom benne meg magamban is, de a lány ettől meg nyomulhatott ra, igy ra is kerdeztem, hogy ne legyenek bennem kételyek. A baratom normálisan elmondta, hogy nem történt semmi, igaz sokat ivott, de semmi olyasmi nem történt amire en gondolok, mire szóvá tettem, hogy fordított esetben biztos o sem örülne, ha ilyen kép készülne velem egy olyan fiuval aki történetesen belém van esve. Na erre viszont kicsit hevesen reagált, hogy a munkakorebol senkinek nem tetszik o es senki nem nyomul ra. Kínosan éreztem magam a beszélgetés utan, ugy éreztem hibát követtem el azzal, hogy szóvá tettem. De tényleg nem ertem, hogy lehet valaki ennyire értetlen, hogy egyszerűen nem veszi észre, ha egy kolléganője nyomul ra. Érdemes vajon nekem ezzel az üggyel foglalkoznom, vagy hagyjam had nyomuljon továbbra is? Tudom ez ellen nem tehetek semmit, de érdemes lenne rávilágítani a baratom, vagy a ferfiaknal ez veszett ugy ha mar elsőre nem tunt fel nekik?

Köszönöm előre is a valaszokat.



2017. jún. 30. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kettőtök közül TE VAGY AZ ÉRTETLENEBB (és a naívabb)


De agy f##zt lehet tőled is kapni. Egy féltékenykedő kis csaj vagy csak. Ha a párod megcsinálja a lányt akkor bármikor megteheti. De ha nem tette meg annak ellenére,hogy a fruska nyomul akkor mi a f#t kell ÉRTETLENKEDNED ÉS FÉLTÉKENYKEDNED ?

2017. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja most mentegeted a pasidat, te tényleg éretlen vagy még és naív is.


19/L

2017. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, bár nem ertem ilyen hangnemben irni :) Lehet naiv vagyok persze, viszont nektek is elég fura a hozzaallasotok hogy senkiben nem lehet bízni mert persze aki nyomul az emberre azt meg kell d*gni/d*gatni magad vele hisz nyomul, bizalom meg nem létezik. Hagyjuk is a témát kar volt itt kerdezoskodnom.
2017. jún. 30. 18:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Öregem, de hiszen TE rinyàlsz arról,hogy jajj a barátodra így úgy nyomul ez a csaj. Ha szerinted nem fog megcsalni a barátod és a csaj nem tàrja neki szét akkor mi f#ért tetted fel a kérdést? Nem értelek most már, de mindegy is. Hogy bizalom NULLA és féltékenykedés ezerrel megy a részedről az 100%!
2017. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13, kicsit kevésbé szelektíven olvasd a válaszokat!

Ennél több okosság van bennük, mint amennyit észrevettél.

2017. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!