Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem hétvégenként 1 napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem hétvégenként 1 napot általában autótuningolással tölt (ez a hobbija). Jó lenne együtt tölteni az időt. Másnál is van ez így? Úgy érzem a hobbi a kapcsolat kárára megy lassan.

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Pont olyan a szitu, mint a Taxi első(vagy második) részében. Daniel folyton bütyköli a Peugeot-t, Lillynek meg ettől betelik a pohár, összepakolja a holmiját és lelép:)
2017. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hétköznap nem vagytok együtt?
2017. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már akkor is ez volt a hobbija és ennyiszer csinálta, mikor megismerted, összejöttetek, akkor szerintem jobb, ha megszokod. O:)

Persze, felvetheted neki, és lehet, nem is esik nehezére ritkábban hobbizni, de ha mégsem, akkor sem lehet hibáztatni, hisz tudtad, miért akarnád megváltoztatni.


De azért mindenképp vesd fel neki a dolgot, hátha simán változtat.

Vagy az együtt töltött időt tegyétek tartalmasabbá. ;-)


28N

2017. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a másik hétvégi napot veled tölti, akkor ez szerintem nem gond, sőt. Neki is kell az az egy nap, hogy kikapcsoljon és feléd is kiegyensúlyozottabb legyen.
2017. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna, ha mellette segítene a házi munkában és a másik nap foglalkozna velem is. Gondolom nem 24 órán keresztül bütyköli, hanem reggelizik (ezt lehet közösen), elkezdi, valamikor ebédel (ezt is lehet együtt), folytatja, és este valamikor megunja és vacsi, alvás stb. Egyébként akár oda is mehetsz hozzá néha, megkérdezheted épp mit csinál, mit javít, dicsérd meg, milyen ügyes, hogy ezt meg tudja csinálni, kérdezd meg mit szeretne még javítani a kocsin, meg ilyenek. Szerintem ez még jól is esne neki, hogy az (egyébként hasznosnak mondható) hobbijára te nem úgy tekintesz, mint a "kva autóra ami csak viszi a pénzt", hanem büszke vagy rá stb. Talán így veled is szívesebben foglalkozik utána.


Persze ha veled egyáltalán nem akar időt eltölteni az baj, de az nem a kocsi miatt van...

2017. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Van aki úgy csinálja hogy péntek délutántól vasárnap estig be van b@$zva.
2017. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyem meg sportolo es a 7 napbol 6 es fel napot a "hobbijaval" tolt, jelenleg meg tobbet, mert a vilagbajnoksagra keszul. Sok minden jo lenne nyilvan, de ez van. En valasztottam, es tulajdonkeppen epp ezert vagyok ra olyan buszke, ebbol elunk, minek nyafognek? Kulonben is kell mindenkinek hobbi. Ha az a heti 1 nap teszi tonkre a kapcsolatotokat, akkor az sose volt jo.
2017. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korábban nem így volt? Nem tilthatod el a hobbijától, szólj hozzá.
2017. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# szokj hozzá.
2017. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!