Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kilépni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kilépni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
6 ève vagyunk együtt a pàrommal,en most 20 èves vagyok ő 37 èves fèrfi. Az elejèn minden meseszèp volt,aztàn jöttek a problèmàk,többször volt màr szakítàs,különköltözès,stb. de vègül mindig kibèkültünk :( 99% biztos vagyok benne hogy a kapcsolatunk elejèn megcsalt. Viszont ezen kívűl olyan problèmàk is fellèptek amiket szintèn nem tudok meg emèszteni,hogy meg is ütött règebben mikor veszekedès volt. Aztàn jött egy olyan időszak amikor minden szèp ès jó volt,persze csak pàr hónapig tartott. Most megint ott tartunk,hogy elegem van belőle,mert nem foglalkozik velem,ès teljesen kihűlt a kapcsolatunk. Unalmasnak tartom,ès nem tudok túllèpni a multon sem,ès mindezt tetőzi a mindennapi veszekedès. Többször próbàltam a 6 èv alatt szakítani vèglegesen,de valahogy mindig visszalèptem 2-3 hèt utàn. Úgy èrzem egy ördögi kör ez a kapcsolat amiből sosem fogok tudni kilèpni ès elpazarolom az èletem egy ilyen ember melett aki nem èrdemel meg. Amitől a legjobban fèlek az az,hogy nem fogok tudni egyedül èlni,mert fèlek a bizonytalansàgtól,ès az egyedül lèttől. Senkire nem szàmithatok,egyedül vagyok a nagyvilàgban :(
2017. júl. 2. 00:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szia :) kèpzeldd tegnap este elhatàroztam magam,ès megmondtam neki hogy kèsz vège,ès pontot szeretnèk tenni a vègère nem vesszőt. Elèg jól fogadta,aztmondta ma elköltözik. Eztàn jön majd a neheze :( remèlem túl leszek rajta valahogy....
2017. júl. 14. 13:25
 22/24 A kérdező kommentje:
Ma tènyleg elköltözött. Üres minden, rosszul is èrzem magam. Olyan szívhasító èrzèsem van :(
2017. júl. 15. 02:26
 23/24 anonim ***** válasza:

Minden esetre gratulálok,hogy mégis rászántad magadat! ;)

Olvass el pár pszichós könyvet,menj el valamerre és majd el fogod őt felejteni.

2017. júl. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia ismét :)

WOW! Ez nagy dolog, és erős vagy, hogy megtetted! Igazán szurkoltam Neked.


Ismerem ezt az érzést, a szívszaggatót - EL FOG MÚLNI!!! Igérem. Ha kell, gyászold meg a dolgot, éld át a fájdalmat, engedd hogy kijöjjön. Adj Magadnak időt és teret.


Ne ijedj meg, ha még hetek múlva is vissza-visszaköszön az üresség érzése. Nem fog örökké tartani. Szép lassan, de biztosan kitöltődik a helye, ahogy elkezdesz más dolgokra figyelni, mással foglalkozni, és előre nézni. Ahogy új emberekkel és tárgyakkal bővül az élettered. Légy türelmes Magaddal.


Ha az segít, írd meg továbbra is itt ahogy áthaladsz ezen.

2017. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!