Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szeretkezni?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt. Az elmúlt ~ 1 évben annyira ellaposodott a szexuális életünk, hogy úgy érzem magam mint egy szingli nő. Nem arról van szó, hogy napi 2szer d..i kell... csak arról, hogy neki még sokszor a heti 1 is nehezére esik (ritkán, de megesik a heti 2). Én vagyok a nő. Azt mondja fáradt, vagy nincs kedve, és kitartást és megértést kér tőlem. Több olyan időszak is volt, hogy hetekig semmi nem volt. Az előjátékra egyáltalán nem fordít időt, az orál is ritka. Én semmit nem változtam külsőleg negatív irányba. Próbálok ugyanúgy igényes maradni, mint mikor megismert.

Szerintetek tényleg lelki eredetű a dolog a stressz tényleg ennyire hatással van rá? Mert a többi dologban nem változott semmit.

Vagy van valakije? Valakinek esetleg volt már hasonló problémája?



2017. júl. 2. 10:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#21: De ugyanezt meg lehet tenni egy párkapcsolatban is, egy normális férfi mellett,úgyhogy még mindig csak üres kifogásokat írsz.
2017. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Miért élnék kifogásokkal? És ha az lett volna, normális férfi mellet lettem volna, most nem így alakultak volna a dolgok. Amúgy azért mert nem írok ki minden részletet, nem kell ám egyből kitalálni mögéje valamit.
2017. nov. 26. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!