Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről: Egy kapcsolatban összeköltözés után a házimunka megoszlása legyen fordítottan arányos a fizetéssel?

Figyelt kérdés

Például ha az egyik fél 150000 forintot hoz haza, míg a másik 200000-et, akkor a házimunka aránya 3/7 - 4/7. (43% - 57%)

Szerintetek ez működhet? Ez igazságos? Ez elfogadható?


Szerintem ez működhet, ha nincs nagyon nagy eltérés a fizetésekben.



2017. júl. 3. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Hogy lehet ezt ennyire számszerűsíteni?

Szerintem az csinálja a munkát, aki meglátja.

Például ha a nő elmegy a barátnőivel, akkor a férfi nyugodtan kedveskedhet neki egy finom vacsorával.

Ha a nőnél telik be a kuka, akkor neki kell kivinnie a szemetet. Nem mindig egymásra várni, mert abból csak a veszekedés van.


21/L

2017. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Nwm múködhet. És egyáltalán, hogyan számolod ki a házi munkát?

Az működik, hogy közösen csináljátok vagy aki éppen jobban ráér.

2017. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

En 9orat dolgozom a parom 8at megis tobbet keres ?

Neki 30 perc az utazas nekem 1 ora

O tobbet keres es tobb az ideje is mint nekem


Akkor hogy is legyen a hazimunka ?

Nalunk 50-50% es kesz ...

Hatkozben inkabb os hetvegen inkabb en csinalom !

2017. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kepen rohognem, aki ilyet kozol nekem xd Nalunk fele-fele, de neha atbillen a baratom javara, mivel o alapvetoen haziasabb, nem olyan lusta mint en :D
2017. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És ha örököltem és van 20 millióm a bankban, akkor nem kell semmit csinálnom?
2017. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze...sőt, ha az egyik lebetegszik vagy létesül es ezért táppénzen még kevesebbet keres, akkor minden házimunkát ő csináljon mert hát kicsiszivem, nem csengetsz rendesen, törlessz...

Jézusom, hogy gondolkoznak itt emberek...


Nálunk pl a férjem filmgyártsban dolgozik, van higy ejjel nappal, ilyenkor minden házimunka rám szakad. Aztán van hogy 1-2 honapig semmi, hanem otthon ül, és igen, ilyenkor mindent megcsinál otthon és nem mondja, hogy de drágám, az utolsó filemmel egy éves keresetedet hoztam haza, állj neki 8 óra munka után főzni és takarítani...

2017. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!