Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom minden nőnek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden nőnek tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Nem telik el olyan hét, hogy valaki ne mozdulna rá a páromra, és már nagyon idegesít.

Mondok példákat:

-Tegnap kiment a haverjaival strandolni, és 3 lány CSAK a párom számát kérték el-mire a párom közölte, hogy van barátnője.

-Bejelöli őt egy vadidegen lány, ráír, és edzős képeket küld a páromnak, amin ki van a csaj hasa(a párom nem szólt rá)

-Múltkor metrózunk, és a csaj POFÁTLANUL bámulta a páromat. Akárhogy néztem a csajra, bújtam a páromhoz, a csaj tovább bámulta a párom, és a párom is a lányt(elméletileg olyan jó nyaklánca volt, hogy azt nézte a lánynak).

-Strandra mentek szintén, a haverja hozta a lány barátait, és a páromékra voltak kattanva a csajok. Elméletileg az egyik egy jólelkű, aranyos kislány, akivel a párom tök jót beszélgetett.

-Múltkor közös programon voltunk, beraktak mellénk két lányt(ilyen csoportos játék). Az egyik lány FÉLRELÖKÖTT és megfogta a párom kezét és úgy ment vele. Hatalmasat kiabáltam, hogy HÉÉÉ. Mire mindketten rám néztek, és a párom meglepődve érzékelte, hogy nem az én kezemet fogta.

-Facebookon rengeteg lány jelöli be, és küldözget képeket neki. Anno mikor én megismerkedtem vele egy koknurencia lány a fenekét küldt el a páromnak. A párom szerint a lánynak nem volt rossz alakja(még ezt előttem mondta), én meg közöltem neki, hogy duci csaj. Nem, nem szerinte ezt féltékenységből mondom, majd mikor élőben meglátta, döbbenten adott nekem igazat.

-Az exe felhívja telefonon, amikor már fél éve együtt vagyunk, hogy menjenek már el együtt fagyizni, a csaj könyörög, hogy akár kiutazik a páromhoz. A párom mondta, hogy nem, majd az ex rákérdez a telefonba, hogy MÁR NEM SZERETSZ? Öcsém, nekem nem könyörögtek így az életben a férfiak.

Rohadtul elegem van. Oké, lehet, hogy túlreagálom, de AKÁRHOVA megyünk, azzal kell küzdenem, hogy őt bámuljak, a lányok nem veszik le róla a szemüket.

Ezzel szemben én nem vagyok valami bomba nő. Az alakom nagyon szép(sokat sportolok), a hajam viszont gyerekkorom óta sprőd, már mindent kipróbáltam, vágatom, kenem, argánolaj, blablabla, a fodrász se tud már mit javasolni. Sose leszek világszép lány, és ez még jobban ront a helyzetemen.

Komolyan mondom, úgy érzem minden nap, hogy tennem kell mindig valami érdekeset a kapcsolatért.

Ha megakarom vele beszélni, szerinte betegesen féltékeny vagyok.

Mondom, rám nem mozdulnak rám a pasik. Meg ha rámír valaki, én RÖGTÖN mondom, hogy párom van.


2017. júl. 5. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Sajnos nem hihetetlen, az én barátommal pontosan ugyanez a helyzet.

Azt tudom mondani, hogy ha valakire ennyire tapadnak, nyomulnak és nem érdeklik, hogy van párja az a illetőnek, ott az illető is hibás.

Nekem is azt mondták annó, amikor a fiú barátaim rendre többet akartak, hogy én adom alájuk a lovat, nem értettem akkor egyet, még most sem teljesen, de azért felfogtam, hogy nem lehetek ugyanolyan kedves és viccesen és jópofa más pasikkal, ha egyszer van párom. Azóta rám nem is akad senki, viszont rá igen.

Hagyd el, jobb lesz neked is hidd el!

2017. júl. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs Gizi, nem tehetek róla hogy ilyen gyönyörű vagyok. :)
2017. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még együtt vagy vele? Láthatóan a párodat te nem érdekled, ha valakire ennyire másznak, abban az is ludas, aki visszabámulja a lányt a "nyaklánca miatt" (hát persze), meg meg lehet úgy fogni a kezét, hogy észre sem veszi, hogy nem te vagy az (nem is figyel rád)
2017. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!