Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu miert teszi ezeket?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elejen azt hangoztatta hogy ugy szeret ahogy vagyok,most meg eloszor kaptam szokito port a kezemre hogy megorjiti a szor es ne is lassa,utanna megjegyezte h vagassam vallig erore a hajam mert o az olyan lanyokat szereti,A mai nap meg megjegyzte a ruhazatomrol h neki ez nem tetszik es olyan poloba jarjak ami kidobja a mellemet es rovid szoknyaba,amikor tudja h utalom a szoknyakat!Olyan furan kezdem erezni magam,miert teszi ezt?(20N es 27F)
2017. júl. 5. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ő nem téged szeret, hanem téged akar olyanná tenni amire vágyik, szerintem ne menj bele a hülyeségeibe

oké, hogy teszel érte valamit, de azért ne A-tól Z-ig változtasson meg, főleg ne ilyenekben, mert más lenne ha lusta lennél és biztatna a tanulásra, vagy pl fogyni szeretnél és támogatna benne

ő kritizál és meg akar változtatni

2017. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az előző kommentelő a számból vette ki a szót, azért szeressen amilyen vagy. Okés, hogy esetleg megjegyez valamit, hogy vehetnél fel ezt meg azt, mert jól áll, de nehogy már majd ezeket kijelentse, hogy ezt neked meg kell tenni, ez nagyon pofátlan és paraszt dolog .
2017. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Villogni akar veled, az ismerősei előtt, hogy milyen jó csaja van. Ennyi.
2017. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, elő trófea lettél!
2017. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es egy ilyen helyzetet nem lehet megbeszelni?
2017. júl. 5. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:

degáz. pasi vagyok, de gyűlölöm, akikor ennyire kontrollt akar valaki, hogy megszabja hogyan nézz ki. Nem azért van veled mert külsőre is tetszel neki?


Én kikérném magamnak és elhúznék a fenébe

2017. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Grat.
2017. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem változtatnék magamon a kedvéért. Azért gondolkozz el rajta, érdemes-e vele maradnod.
2017. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Es egy ilyen helyzetet nem lehet megbeszelni?"

Hülyékkel nemigazán. :/

30/f

2017. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat azert nekem is kezd elegem lenni belole...ugyh repulni fog
2017. júl. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!