Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik ilyen ostobán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen ostobán néhány lány? Ki adja nekik ezeket csökött tanácsokat?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akit nemhogy szerettem, hanem megőrültem érte. De nem alakult ki konkrét párkapcsolat közöttünk, elkezdett elutasító lenni, minél jobban hajtottam, annál inkább távolodott tőlem, ez ment vagy két hónapig, aztán le is tiltott, eltelt egy jó hónap - de nem kívánom senkinek sem azt az egy hónapot -, és feloldott, elkezdett érdeklődni. Örültem neki valamelyest, de... Eszeveszettül rosszul esett, hogy így visszautasított, és már egyszerűen nem tudtam lelkesedni érte. Nem foglalkoztam ezután vele, aztán egyszer kitálalt, sírva, hogy "miért nem jöttünk össze, miért nem futok már utána"? Erre egy kissé keményen fejéhez vágtam a dolgokat, majd valami olyasmiről kezdett el magyarázni, hogy a barátnői tanácsolták, mert így "kiderül, hogy nem csak lefektetni akarom" - érthető, ugye? Elutasítani, letiltani, eltűnni egy hónapra, és akkor ezután majd kiderül, hogy megdugni akartam-e, vagy sem. Valaki látja ebben a logikát?
2015. márc. 27. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
:D hülyék...:D
2015. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok csaj szereti ha futnak utánuk a fiúk. Először foglalkozik a pasival majd eltaszítja magától, hogy lássa a pasi érdeklődik e utána ígyis. Áhh csomó helyen olvastam ezt meg filmekben/könyvekben/magazinokban is vannak ilyenek. Csaj hülye volt.
2015. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez még számomra is egy hülyeség pedig én is nő vagyok :D Vannak nagyon befolyásolható emberek és az ide vezet sajna :S
2015. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a lányok, eleve az emberek 90%-a olyan intelligenciával rendelkezik, mint egy fél banán.
2015. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Logikát ne keress a lányok gondolkodásában. Ki kell ismerni őket, és kezelni, ez az egyetlen járható út.
2015. márc. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
3: Honnan tudjuk hogy nő vagy? Engem nem versz át! Mondjuk engem is érdekel honnan veszik...
2015. márc. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 RRR ***** válasza:
100%

mert félnek a saját véleményüktől,érzéseiktől


a mínusz IQ-us, tv sorozatokon nevelkedett barátnők

2015. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Mindig így van.Ha nyomulsz,nem érdekled őket.Ha meg nem,ők futnak utánad. Tom és Jerry szindróma.
2015. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Nőtől a logika, politikustól az igazmondás...
2015. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
LE LEHET PONTOZNI de én felpofoztam volna a csajt. Velem nem lehet szórakozni, én sem csinálok hasonlós mással. 20/F
2015. márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!