Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha barátommal össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha barátommal össze vesztem és nagyon erösen megszoritota az arcomat? És azt mondta rám férne egy verés.

Figyelt kérdés

Együtt èlünk. Ti mit tennètek a helyemben

20L



2017. júl. 7. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Baj bizony. Összepakolnám a cuccaimat, és elköltöznék.


Oh, wait, mindjárt jönnek azok, akik majd megmondják, hogy adj neki egy esélyt, biztos csak rossz napja volt.

2017. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Jaja, ahogy ez első mondja. Meg jönnek majd azok is, akik szerint biztos megérdemelted.


Tégy meg magadnak egy szívességet és lépj tovább ezen a kapcsolaton!

2017. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Mi volt az előzménye?
2017. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
pakolj össze még ma és tünés. ez csak rosszabb lesz
2017. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem baj, de nem én élek vele együtt. Neked baj ?

30/f

2017. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem baj ha téged ver. Ha engem verne, baj lenne.
2017. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Baj bizony. Egy férfi semmilyen körülmények között ne üssön meg egy nőt.
2017. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt tudom írni,amit itt mások is, nekem nem baj, nem az én arcomat szorongatja, az az agresszív ideggyenge senki, de a kérdés az,hogy neked baj-e. Ha igen, akkor tudod a megoldást...
2017. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Következő alkalommal meg majd meg is ver... az ilyentől le kell lépni, de mihamarabb.
2017. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehették, hogy felnőtt (?) létedre a GYK-n kérsz tanácsot még egy ilyen ajtó ablak helyzetben is.


Ui: kilégzés-belégzés, gondolom levegőt venni is elfelejtenék ha itt a GYK-n nem szólnánk

2017. júl. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!